Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska background image
Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska logo

Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska Kraków

O nas


Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Kraków przy Świętego Wawrzyńca 38/6.

Obszar działania

Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska działa na terenie województwa małopolskiego.

Oferta agencji

Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska posiada w swojej ofercie:

  • 2 mieszkania na sprzedaż w cenach od 799 000 zł do 1 050 000 zł.
  • 4 mieszkania na wynajem w cenach od 1 650 zł do 2 700 zł.
  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 1 950 000 zł do 2 900 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

8

Liczba ofert

4

Ofert na wynajem

4

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Wynajmę mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 28 mkw. Cena - 1 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska.
Wynajmę mieszkanie Wieliczka o powierzchni 59 mkw. Cena - 1 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska.
Wynajmę mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 46 mkw. Cena - 2 700 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska.
Wynajmę mieszkanie Kraków, Krowodrza o powierzchni 26 mkw. Cena - 1 650 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 14 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Grzegórzki o powierzchni 619 mkw. Cena - 799 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 107 mkw. Rok budowy: 1920. Cena - 1 050 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska.
Sprzedam dom okolice Krakowa o powierzchni 250 mkw. Powierzchnia działki wynosi 22 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 1 950 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, 3 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska.
Sprzedam dom Kraków, Podgórze Duchackie o powierzchni 362 mkw. Powierzchnia działki wynosi 800 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 2 900 000 zł. Dom bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Małgorzata Podgórska Biuro Nieruchomości

Małgorzata Podgórska Biuro Nieruchomości

Kontakt z agencją


Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska

Biuro Nieruchomości Małgorzata Podgórska

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: