Biuro Nieruchomości Tatry background image
Biuro Nieruchomości Tatry logo

Biuro Nieruchomości Tatry Zakopane

O nas


Biuro Nieruchomości Tatry to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Zakopane.

Obszar działania

Biuro Nieruchomości Tatry działa na terenie województwa małopolskiego.

Oferta agencji

Biuro Nieruchomości Tatry posiada w swojej ofercie:

  • 5 mieszkań na sprzedaż w cenach od 690 000 zł do 2 000 000 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 7 000 000 zł.
  • 5 działek na sprzedaż w cenach od 360 910 zł do 4 059 600 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Biuro Nieruchomości Tatry na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

11

Liczba ofert

11

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie tatrzański, Kościelisko o powierzchni 45,49 mkw. Cena - 800 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Tatry.
Sprzedam dom Zakopane o powierzchni 700 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2054 mkw. Rok budowy: 1990. Cena - 7 000 000 zł. Dom 4 piętrowy bez poddasza ma 18 pokoi, ogrzewanie: olejowe. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Tatry.
Sprzedam mieszkanie tatrzański, Kościelisko o powierzchni 40 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 1 290 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Tatry.
Sprzedam działkę tatrzański, Kościelisko o powierzchni 964 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 000 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Tatry.
Sprzedam mieszkanie tatrzański, Kościelisko o powierzchni 116 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 2 000 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Tatry.
Sprzedam działkę tatrzański, Biały Dunajec o powierzchni 4902 mkw. Działka siedliskowa, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 225 500 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Tatry.
Sprzedam mieszkanie Zakopane o powierzchni 54 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 690 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Tatry.
Sprzedam działkę tatrzański, Kościelisko o powierzchni 911 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 1 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Tatry.
Sprzedam mieszkanie tatrzański, Kościelisko o powierzchni 71,20 mkw. Cena - 1 000 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Tatry.
Sprzedam działkę Zakopane o powierzchni 3383 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 4 059 600 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Tatry.
Sprzedam działkę tatrzański, Biały Dunajec o powierzchni 2123 mkw. Działka rolna, kształt: prostokąt. Cena działki - 360 910 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości Tatry.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Aga Gąsienica-Walczak

Aga Gąsienica-Walczak

Agnieszka Gąsienica-Walczak

Agnieszka Gąsienica-Walczak

Kontakt z agencją


Biuro Nieruchomości Tatry

Biuro Nieruchomości Tatry

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: