Blue Home Nieruchomości background image
Blue Home Nieruchomości logo

Blue Home Nieruchomości Toruń

O nas


Witajcie!

 

 

 

Jesteśmy  zespołem prężnie i kompleksowo działającym na lokalnym rynku województwa Kujawsko- Pomorskiego.Naszym celem jest przeprowadzanie transakcji kupna-sprzedaży lub wynajmu nieruchomości sprawnie, profesjonalnie, kompleksowo w przyjaznej atmosferze. Sprawimy by transakcje, które planujecie były przyjemnym przeżyciem a nie traumatycznym doznaniem jak często zapewne słyszycie z mediów lub w swoim otoczeniu. 

 

Jesteśmy z WAMI od samego początku transakcji do samego końca czyli do podpisania umowy końcowej. 

 

Dysponujemy wieloma narzędziami, które sprawiają,że nasze usługi są kompleksowe a transakcje  przebiegną błyskawicznie! 

 

Służymy WAM w zakresie: 

 •  
 •     prezentacji specjalnie dla WAS wyselekcjonowanych nieruchomości
 •     przeprowadzania negocjacji cenowych
 •     obsługi kredytowej- kompletowania niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia transakcji i kredytu
 •     doradztwa prawnego i podatkowego
 •     projektowania i aranżacji wnętrz
 •     ubezpieczeń nieruchomości
 •     przeprowadzania transakcji kupna-sprzedaży
 •     pośrednictwa w usługach notarialnych 

 

Każdy klient, każda transakcja jest inna, dlatego też nasze podejście do WAS jest indywidualne. Swoim prężnym działaniem i profesjonalizmem usuwamy 'gruzy', które często pojawiają się na drodze realizowanych transakcji.Po przebytej wspólnej przygodzie jaką jest przeprowadzenie transakcji na rynku nieruchomości często stajemy się bliskimi znajomymi, a nawet jak niektórzy twierdzą przyjaciółmi i tego Sobie i Wam życzymy w naszej przyszłej współpracy.

 

Dzwońcie, piszcie, spotykajcie sie z Nami bo MY jesteśmy do WASZEJ DYSPOZYCJI.

Blue Home Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Toruń przy Szosa Chełmińska 175A/6.

Obszar działania

Blue Home Nieruchomości działa na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego.

Oferta agencji

Blue Home Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

 • 66 mieszkań na sprzedaż w cenach od 149 000 zł do 4 000 000 zł.
 • 16 mieszkań na wynajem w cenach od 1 200 zł do 3 200 zł.
 • 53 domy na sprzedaż w cenach od 70 000 zł do 4 250 000 zł.
 • 3 domy na wynajem w cenach od 2 500 zł do 6 000 zł.
 • 83 działki na sprzedaż w cenach od 30 000 zł do 6 393 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Blue Home Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

221

Liczba ofert

19

Ofert na wynajem

202

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę toruński o powierzchni 2810 mkw. Cena działki - 89 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.
Sprzedam działkę toruński, Czarne Błoto o powierzchni 3976 mkw. Działka siedliskowa, kształt: prostokąt. Cena działki - 250 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Ciechocinek o powierzchni 41,17 mkw. Cena - 329 360 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.
Sprzedam działkę Toruń o powierzchni 798 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 1 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.
Sprzedam działkę Toruń o powierzchni 2400 mkw. Działka kształt: trapez. Cena działki - 1 440 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.
Sprzedam dom Toruń o powierzchni 168 mkw. Cena - 980 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.
Sprzedam dom toruński o powierzchni 101 mkw. Powierzchnia działki wynosi 566 mkw. Cena - 699 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Toruń o powierzchni 49,50 mkw. Cena - 419 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.
Sprzedam działkę toruński o powierzchni 2527 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: kwadrat. Cena działki - 277 970 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.
Sprzedam dom Toruń o powierzchni 130,59 mkw. Powierzchnia działki wynosi 241 mkw. Cena - 889 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.
Sprzedam dom Toruń o powierzchni 126 mkw. Cena - 920 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.
Sprzedam dom Toruń o powierzchni 290,20 mkw. Powierzchnia działki wynosi 371 mkw. Cena - 800 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 9 pokoi, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Blue Home Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Andrzej Lichota

Andrzej Lichota

Adam Płachta

Adam Płachta

Karol Stemperski

Karol Stemperski

Adrian Bułanowski

Adrian Bułanowski

Dariusz Burczyński

Dariusz Burczyński

Marek Majewski

Marek Majewski

Iwona Chabowska

Iwona Chabowska

Kontakt z agencją


Blue Home Nieruchomości

Blue Home Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: