BOCHOWICZ Nieruchomości background image
BOCHOWICZ Nieruchomości logo

BOCHOWICZ Nieruchomości Wrocław

O nas


BOCHOWICZ Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Wrocław przy Wiejska 34a/9.

Obszar działania

BOCHOWICZ Nieruchomości działa na terenie województwa dolnośląskiego.

Oferta agencji

BOCHOWICZ Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 599 000 zł.
  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 2 500 zł do 3 600 zł.
  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 3 290 000 zł do 3 650 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 5 500 zł.
  • 1 działka na sprzedaż w cenie 2 200 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji BOCHOWICZ Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

7

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

4

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom Kąty Wrocławskie o powierzchni 253,22 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1101 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 3 290 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją BOCHOWICZ Nieruchomości.
Sprzedam działkę wrocławski, Bielany Wrocławskie o powierzchni 899 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 2 200 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją BOCHOWICZ Nieruchomości.
Sprzedam dom Wrocław o powierzchni 300 mkw. Powierzchnia działki wynosi 913 mkw. Rok budowy: 1938. Cena - 3 650 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon, ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją BOCHOWICZ Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Śródmieście, Nadodrze o powierzchni 74,42 mkw. Rok budowy: 1920. Cena - 599 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją BOCHOWICZ Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie wrocławski, Smolec o powierzchni 36 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją BOCHOWICZ Nieruchomości.
Wynajmę dom wrocławski, Smolec o powierzchni 175 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1032 mkw. Cena - 5 500 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją BOCHOWICZ Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Wrocław, Stare Miasto, Szczepin o powierzchni 40 mkw. Cena - 3 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 10 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją BOCHOWICZ Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Jola Bochowicz

Jola Bochowicz

Kontakt z agencją


BOCHOWICZ Nieruchomości

BOCHOWICZ Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: