Borowicka Nieruchomości background image
Borowicka Nieruchomości logo

Borowicka Nieruchomości Bydgoszcz

O nas


Większość z nas kupuje przynajmniej raz w życiu nieruchomość - czyli dom, mieszkanie, działkę, grunt. Zakup nieruchomości nie jest zadaniem ani łatwym ani ekstremalnym. Jest to jednak proces złożony, nierzadko długotrwały, a czasem ryzykowny. Jednakże bardzo ważny dla każdego z nas. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Wspieramy i pokonujemy z Państwem wszystkie etapy i trudności prowadzące ostatecznie do wymarzonego celu. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo, komfort i sprawnie pomagamy przy zakupie wymarzonego lokum.

Jesteśmy pewni, że zaufają Państwo Naszemu doświadczeniu. Działamy pod patronatem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw.

nr licencji 24241

Borowicka Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Bydgoszcz przy Stary Rynek 15-21.

Obszar działania

Borowicka Nieruchomości działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Oferta agencji

Borowicka Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 7 mieszkań na sprzedaż w cenach od 169 000 zł do 479 900 zł.
  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 1 400 zł do 3 000 zł.
  • 6 domów na sprzedaż w cenach od 199 000 zł do 3 200 000 zł.
  • 6 działek na sprzedaż w cenach od 76 050 zł do 363 952 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Borowicka Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

21

Liczba ofert

2

Ofert na wynajem

19

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 3042 mkw. Działka inwestycyjna. Cena działki - 76 050 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Borowicka Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Bydgoszcz o powierzchni 60 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 479 900 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Borowicka Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Bydgoszcz o powierzchni 26,36 mkw. Cena - 215 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Borowicka Nieruchomości.
Sprzedam dom okolice Bydgoszczy o powierzchni 166 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1169 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 599 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Borowicka Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Bydgoszcz o powierzchni 70 mkw. Cena - 3 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Borowicka Nieruchomości.
Sprzedam dom Bydgoszcz o powierzchni 48 mkw. Powierzchnia działki wynosi 300 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 199 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Borowicka Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Bydgoszcz o powierzchni 25,73 mkw. Cena - 199 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Borowicka Nieruchomości.
Sprzedam dom okolice Bydgoszczy o powierzchni 125 mkw. Rok budowy: 1964. Cena - 659 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: ekogroszek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Borowicka Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Bydgoszcz o powierzchni 23 mkw. Cena - 1 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Borowicka Nieruchomości.
Sprzedam działkę okolice Bydgoszczy o powierzchni 1069 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 270 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Borowicka Nieruchomości.
Sprzedam działkę bydgoski, Łochowo o powierzchni 1365 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 297 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Borowicka Nieruchomości.
Sprzedam dom inowrocławski o powierzchni 127 mkw. Powierzchnia działki wynosi 4300 mkw. Rok budowy: 1961. Cena - 569 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: piec dwufunkcyjny. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Borowicka Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Agnieszka Kaminska

Agnieszka Kaminska

Anna Borowicka

Anna Borowicka

Kontakt z agencją


Borowicka Nieruchomości

Borowicka Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: