O nas


Jesteśmy Firmą o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Zawdzięczamy to zdobywanym przez lata doświadczeniom, wysokim kwalifikacjom naszych Agentów, jak również zaufaniu, jakim Państwo obdarzacie nas od lat. Nasz zespół tworzy 20 kompetentnych i dynamicznych Agentów, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją wiedzą i radą.

Nasza szczegółowa oferta obejmuje:

 • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami:
  • sprzedaż, kupno i najem lokali mieszkalnych,
  • sprzedaż, kupno i wynajem domów,
  • sprzedaż i kupno nieruchomości gruntowych oraz działek budowlanych,
  • sprzedaż, kupno i najem lokali komercyjnych,
 • pomoc w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego lub hipotecznego,
 • interesujące warunki, dot. ubezpieczeń majątkowych i indywidualnych

Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk oferty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Z naszej strony dokładamy należytych starań, aby informacje dotyczące ofert były jak najbardziej rzetelne i możliwie kompletne. Mając jednak na uwadze, że informacje dotyczące zgłaszanych ofert często pochodzą od osób trzecich, nie zawsze możliwa jest ich natychmiastowa weryfikacja. W związku z powyższym Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność i zgodność ze stanem faktycznym.

Czytaj więcej
153

Liczba ofert

77

Ofert na wynajem

76

Ofert na sprzedaż

11

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


Bracia Strzelczyk Nieruchomości

Bracia Strzelczyk Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy