Brik Nieruchomości background image
Brik Nieruchomości logo

Brik Nieruchomości Warszawa

O nas


Jako biuro obrotu nieruchomościami działamy w Warszawie i okolicy od 1996r. Poprzednio pod nazwą Agencja Nieruchomości Brodno.

Jeszcze wcześniej pośrednictwo w obrocie nieruchomościami robiliśmy jako Agencja Nieruchomości Bródno.

Nieruchomości Warszawa to nasza specjalność. Pośredniczymy w transakcjach na terenie całej stolicy i okolicznych miejscowości.

Specjalizujemy się w obsłudze transakcji przede wszystkim w dzielnicach Warszawy - Białołęka, Targówek, Praga-Północ, Żoliborz na terenie których zlokalizowane są osiedla mieszkaniowe: Tarchomin, Choszczówka, Płudy, Kobiałka, Bródno, Zacisze, Praga II, Stara Praga i miasta po północnej stronie Warszawy w tym Marki, Ząbki, Zielonka, Jabłonna i inne.

Zatrudniamy licencjonowanych Pośredników w obrocie nieruchomościami.

Wszyscy Pośrednicy posiadają obowiązkowe ubezpieczenie OC na terenie RP w Generali T.U. S.A., zgodnie z Ustawą z dnia 21.08.1997r. o gospodarce nieruchomościami.

Świadczymy usługi na rzecz naszych Klientów zgodnie z Kodeksem i standardami zawodowymi Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomości oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Standardy Zawodowe

Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przy sprzedaży, kupnie, wynajmie mieszkań, domów i gruntów.

Kompleksowo przygotowujemy transakcję.

Troszczymy się o klienta od momentu zgłoszenia zlecenia, aż do podpisania końcowej umowy. Nasza usługa obejmuje min: sprawdzenie stanu prawnego, uzgadnianie warunków transakcji, doradztwo w kwestiach obrotu, wartości, lokalizacji, standardu Nieruchomości.

Brik Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Kondratowicza 18 lok. 421.

Obszar działania

Brik Nieruchomości działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

Brik Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 6 mieszkań na sprzedaż w cenach od 440 000 zł do 820 000 zł.
  • 6 domów na sprzedaż w cenach od 469 000 zł do 1 950 000 zł.
  • 6 działek na sprzedaż w cenach od 229 000 zł do 1 950 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Brik Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

18

Liczba ofert

18

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę Legionowo o powierzchni 1157 mkw. Cena działki - 229 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 67 mkw. Rok budowy: 1974. Cena - 820 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
Sprzedam dom Marki o powierzchni 172 mkw. Powierzchnia działki wynosi 230 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 1 200 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
Sprzedam działkę Warszawa, Targówek, Zacisze o powierzchni 741 mkw. Cena działki - 1 950 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
Sprzedam dom wołomiński o powierzchni 186,35 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1650 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 469 000 zł. Dom bez poddasza ma 6 pokoi, 2 łazienki. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
Sprzedam działkę Warszawa, Białołęka, Brzeziny o powierzchni 1600 mkw. Cena działki - 1 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
Sprzedam dom Warszawa, Białołęka o powierzchni 177 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1070 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 1 950 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 66,40 mkw. Rok budowy: 1974. Cena - 820 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Białołęka, Nowodwory o powierzchni 53,83 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 694 500 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 28,60 mkw. Rok budowy: 1974. Cena - 440 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 947 mkw. Cena działki - 580 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.
Sprzedam dom Kobyłka o powierzchni 140 mkw. Powierzchnia działki wynosi 82 mkw. Rok budowy: 2015. Cena - 1 120 000 zł. Dom z poddaszem ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Brik Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Krzysztof Sarnowski

Krzysztof Sarnowski

Maciej Kuczyński

Maciej Kuczyński

Kacper Miśkowski

Kacper Miśkowski

Inga Gorzelak

Inga Gorzelak

Magdalena Sarnowska

Magdalena Sarnowska

Joanna Sarnowska

Joanna Sarnowska

Kontakt z agencją


Brik Nieruchomości

Brik Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: