Choiński Kroll Nieruchomości background image
Choiński Kroll Nieruchomości logo

Choiński Kroll Nieruchomości Poznań

O nas


Choiński & Kroll Nieruchomości to poznańskie biuro nieruchomości, obecne na rynku od 2018 roku. Założyciele biura postawili sobie za cel etykę, rzetelność oraz dbałość o szczegóły. Agencja opiera współpracę na zasadach wyłączności, w ramach której jest jedynym reprezentantem klienta w kwestii sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Takie podejście pozwoliło wypracować aż 90% skuteczności przy sprzedaży w czasie krótszym niż 3 miesiące.

Oferta biura przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wśród prezentowanych i obsługiwanych ofert znajdują się mieszkania, domy oraz działki. Współpraca obejmuje wsparcie na każdym etapie transakcji oraz dodatkowe usługi jak profesjonalny Home Staging, sesja wykonywana dronem czy dni otwarte. Klienci poszukujący nieruchomości mogą liczyć na spersonalizowaną ofertę, weryfikacje nieruchomości pod kątem prawnym oraz wsparcie w negocjacjach. W ofercie biura znajduje się także zarządzanie najmem.

Biuro Choiński Kroll Nieruchomości działa na terenie województwa wielkopolskiego. Większość ofert koncentruje się w obrębie Poznania.

Choiński Kroll Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Poznań przy 28 Czerwca 1956r. 164.

Obszar działania

Choiński Kroll Nieruchomości działa na terenie województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego.

Oferta agencji

Choiński Kroll Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 18 mieszkań na sprzedaż w cenach od 450 000 zł do 1 690 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 2 000 zł do 20 000 zł.
  • 6 domów na sprzedaż w cenach od 1 150 000 zł do 4 890 000 zł.
  • 13 działek na sprzedaż w cenach od 70 000 zł do 4 700 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Choiński Kroll Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

40

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

37

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Wynajmę mieszkanie Poznań, Grunwald, Górczyn o powierzchni 34,10 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Naramowice o powierzchni 80,83 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 777 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.
Sprzedam dom Sieraków o powierzchni 500 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1334 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 2 490 000 zł. Dom bez poddasza ma 19 pokoi, 3 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.
Sprzedam działkę poznański, Czapury o powierzchni 1038 mkw. Cena działki - 525 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Poznań, Wilda, Osiedle Wilda o powierzchni 67,85 mkw. Rok budowy: 1961. Cena - 650 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Poznań, Jeżyce, Ogrody o powierzchni 84,70 mkw. Rok budowy: 1950. Cena - 630 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.
Sprzedam działkę szamotulski, Radzyny o powierzchni 14509 mkw. Cena działki - 1 690 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.
Sprzedam działkę poznański, Szczytniki o powierzchni 620 mkw. Cena działki - 299 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.
Sprzedam dom Puszczykowo o powierzchni 250 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1618 mkw. Rok budowy: 2016. Cena - 2 990 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, 3 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.
Sprzedam działkę Murowana Goślina o powierzchni 891 mkw. Cena działki - 231 660 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto o powierzchni 122,20 mkw. Cena - 1 200 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Poznań, Grunwald, Łazarz o powierzchni 95,70 mkw. Rok budowy: 1930. Cena - 790 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Choiński Kroll Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Anna Majchrzycka

Anna Majchrzycka

Piotr Choiński

Piotr Choiński

Beniamin Przygoda

Beniamin Przygoda

Jacek Knapczyk

Jacek Knapczyk

Mateusz Cholewiński

Mateusz Cholewiński

Filip Kujawski

Filip Kujawski

Wojciech Kroll

Wojciech Kroll

Maciej Wieczorek

Maciej Wieczorek

Lidia Jankowska

Lidia Jankowska

Piotr Holewinski

Piotr Holewinski

Szymon Młodzik

Szymon Młodzik

Kontakt z agencją


Choiński Kroll Nieruchomości

Choiński Kroll Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: