DB Invest Nieruchomości background image
DB Invest Nieruchomości logo

DB Invest Nieruchomości Rumia

O nas


DB INVEST Nieruchomości jest firmą z wieloletnią praktyką w branży nieruchomości oraz pośrednictwa finansowego. Dzięki naszemu doświadczeniu i gruntownej wiedzy, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie obrotu nieruchomościami. Pośredniczymy na każdym etapie sprzedaży i zakupu nieruchomości oraz doradzamy w jaki sposób skutecznie przygotować nieruchomość do transakcji. Aktywnie działamy na terenie całego województwa pomorskiego.

Dzięki współpracy z renomowanymi kancelariami prawnymi, a także doświadczonymi notariuszami mają Państwo pewność bezpieczeństwa transakcji dla obu stron. Nasza agencja zadba o każdy element profesjonalnej sprzedaży, poczynając od aspektów prawnoorganizacyjnych, po dobór odpowiednich działań marketingowych.

Na rynku nieruchomości najważniejsze jest podejście do Klienta, dlatego dbając o najwyższy poziom obsługi i jakość relacji, bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby i oczekiwania wobec firmy.

DB Invest Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Rumia przy Kosynierów 37.

Obszar działania

DB Invest Nieruchomości działa na terenie województwa pomorskiego.

Oferta agencji

DB Invest Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 599 000 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 1 999 000 zł.
  • 17 działek na sprzedaż w cenach od 83 000 zł do 4 445 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji DB Invest Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

19

Liczba ofert

19

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Działka usługowo-produkcyjna blisko centrum miasta
i
Sprzedam działkę Rumia o powierzchni 1725 mkw. Cena działki - 520 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DB Invest Nieruchomości.
Działka pod obiekt usługowo-produkcyjny
i
Sprzedam działkę starogardzki o powierzchni 9900 mkw. Cena działki - 799 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DB Invest Nieruchomości.
Piękna działka na wzniesieniu przy lesie
i
Sprzedam działkę wejherowski o powierzchni 3308 mkw. Cena działki - 550 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DB Invest Nieruchomości.
Działka inwestycyjna przy głównej trasie
i
Sprzedam działkę wejherowski o powierzchni 15696 mkw. Cena działki - 1 600 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DB Invest Nieruchomości.
Działka budowlana w centrum wsi
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 629 mkw. Cena działki - 165 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DB Invest Nieruchomości.
Mieszkanie w centrum miasta
i

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Poznańska
Rumia

3 pokoje 62,09 m2
599 000
9 647 /m2
Sprzedam mieszkanie Rumia o powierzchni 62,09 mkw. Rok budowy: 1991. Cena - 599 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DB Invest Nieruchomości.
Działka inwestycyjna pod biurowiec
i
Sprzedam działkę Gdynia, Działki Leśne o powierzchni 832 mkw. Cena działki - 650 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DB Invest Nieruchomości.
Kompleks działek inwestycyjnych nad jeziorem
i
Sprzedam działkę kartuski o powierzchni 85000 mkw. Cena działki - 3 600 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DB Invest Nieruchomości.
Działka usługowa przy trasie wojewódzkiej
i
Sprzedam działkę bytowski o powierzchni 5000 mkw. Cena działki - 1 150 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DB Invest Nieruchomości.
Dom z własnym jeziorem na kaszubach
i
Sprzedam działkę kartuski o powierzchni 197086 mkw. Cena działki - 3 800 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DB Invest Nieruchomości.
Działka rolna pod inwestycję
i
Sprzedam działkę Reda o powierzchni 12700 mkw. Cena działki - 4 445 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DB Invest Nieruchomości.
Działka pod hotel z widokiem na morze
i
Sprzedam działkę Władysławowo o powierzchni 3000 mkw. Cena działki - 1 900 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DB Invest Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Małgorzata Borysiuk

Małgorzata Borysiuk

Mariusz Dzidkowski

Mariusz Dzidkowski

Kontakt z agencją


DB Invest Nieruchomości

DB Invest Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: