DMB Nieruchomości background image
DMB Nieruchomości logo

DMB Nieruchomości Sochaczew

O nas


Jesteśmy profesjonalną agencją nieruchomości z Sochaczewa. Naszą firmę tworzy zespół ludzi, których połączyła doskonała znajomość swojego fachu i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Połączenie wiedzy, kompetencji, doświadczenia i entuzjazmu sprawia, że team profesjonalistów potrafi sprostać nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Od lat wyznaczamy standardy kompleksowej, bezpiecznej oraz rzetelnej obsługi.

Specjalizujemy się w obsłudze transakcji w Sochaczewie i jego okolicach, na lokalnym rynku nieruchomości w zakresie domów, działek i mieszkań na sprzedaż, a także lokali do wynajęcia.

Szczególny nacisk kładziemy na skuteczność w procesach kupna-sprzedaży nieruchomości problematycznych. I choć taka forma działalności jest nam najbliższa, nie ograniczamy się do niej ani pod względem lokalizacji, ani przedmiotu transakcji. Pracując z ludźmi i dla ludzi, fundament relacji biznesowej opieramy na wzajemnym szacunku, zaufaniu oraz uczciwości, budując z powodzeniem pozytywny wizerunek firmy.

Jakkolwiek banalnie to zabrzmi - satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza. Z nami sprzedaż, kupno lub wynajęcie nieruchomości w Sochaczewie lub jego okolicach będzie proste i przyjemne. Proponowane przez nas rozwiązania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, warunkując je bezwzględnie bezpieczeństwem transakcji. Wnikliwe obserwacje zmieniającego się rynku nieruchomości i panujących na nim tendencji pozwalają nam w możliwie najlepszy sposób sprostać rosnącym wymaganiom, a także potrzebom Klientów. Gotowość na nowe doświadczenia i potrzeba zmian motywują nas do nieustannego kształcenia się oraz wykorzystywania w praktyce coraz nowszych narzędzi do pracy.

W naszym biurze pośrednictwa nieruchomości z Sochaczewa działamy na podstawie zdobytego doświadczenia, co pozwoliło nam stworzyć warunki do tego, aby proces sprzedaży i zakupu nieruchomości był dla Klientów jak najkrótszą drogą, w jak najlepszym towarzystwie.

DMB Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Sochaczew przy Władysława Reymonta 28A.

Obszar działania

DMB Nieruchomości działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

DMB Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 470 000 zł.
  • 3 domy na sprzedaż w cenach od 580 000 zł do 1 900 000 zł.
  • 4 działki na sprzedaż w cenach od 65 000 zł do 250 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji DMB Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

8

Liczba ofert

8

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom Sochaczew o powierzchni 210 mkw. Powierzchnia działki wynosi 634 mkw. Cena - 680 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 3 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: paliwo stałe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DMB Nieruchomości.
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 1370 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 164 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DMB Nieruchomości.
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 1156 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 65 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DMB Nieruchomości.
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 1117 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 120 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DMB Nieruchomości.
Sprzedam dom Warszawa i okolice o powierzchni 271,16 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2880 mkw. Rok budowy: 2015. Cena - 1 900 000 zł. Dom 0 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: c.o. olejowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DMB Nieruchomości.
Sprzedam dom Sochaczew o powierzchni 80,67 mkw. Powierzchnia działki wynosi 400 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 580 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: pompa ciepła. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DMB Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Sochaczew o powierzchni 60,51 mkw. Rok budowy: 1991. Cena - 470 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DMB Nieruchomości.
Sprzedam działkę Sochaczew o powierzchni 2800 mkw. Działka rolna, kształt: prostokąt. Cena działki - 250 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją DMB Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Dorota Bednarska

Dorota Bednarska

Dorota Bednarska

Dorota Bednarska

Bednarska Nieruchomości

Bednarska Nieruchomości

Kontakt z agencją


DMB Nieruchomości

DMB Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: