Dominium Nieruchomości background image
Dominium Nieruchomości logo

Dominium Nieruchomości Białystok

O nas

Dzięki nabytym w czasie długoletniej działalności wiedzy i doświadczeniu Agencja "DOMINIUM" zapewnia naszym klientom profesjonalną, solidną i w pełni bezpieczną obsługę transakcji kupna-sprzedaży oraz wynajmu – od momentu przyjęcia oferty do dnia jej przekazania. W zakresie obsługi organizuje również rozliczenie wody, energii elektrycznej, gazu oraz dostarczamy odpowiednie dokumenty do spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnoty mieszkaniowej.

Świadczymy także usługi w zakresie: wydawania opinii i ekspertyz o nieruchomościach w oparciu o analizę rynku nieruchomości, w tym dotyczących wartości oraz obsługi transakcji dla osób, które nie zostały skojarzone przez czynności pośrednictwa Agencji Dominium.

NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK - TYLKO Z AGENCJĄ DOMINIUM

Dominium Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Białystok przy Lipowa 4, lok. 115 (I piętro).

Obszar działania

Dominium Nieruchomości działa na terenie województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego.

Oferta agencji

Dominium Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 5 mieszkań na sprzedaż w cenach od 400 000 zł do 650 000 zł.
  • 1 mieszkanie na wynajem w cenie 1 300 zł.
  • 9 domów na sprzedaż w cenach od 440 000 zł do 3 000 000 zł.
  • 21 działek na sprzedaż w cenach od 49 990 zł do 3 990 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Dominium Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

36

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

35

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

2 pokojowe ul. bacieczki i piętro 52,5m2
Bacieczki, Białystok

2 pokoje 52,50 m2
472 500
9 000 /m2
Mamy przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5m 2 - I piętro w IV piętrowym budynku przy ul. Bacieczki. Nieruchomość posiada funkcjonalny - układ pomieszczeń z wejściem z przedpokoju. Mieszkanie składa się z 2

Polecamy dom wolnostojący
Wólka-Przedmieście, Wasilków

5 pokoi 144 m2
625 000
4 340 /m2
Dwupiętrowy dom z 2024r. wolnostojący położony na działce o powierzchni 895m2 w miejscowości w okolicy Wasilkowa. Na powierzchni 143,25 m2 znajdują się: PARTER: wiatrołap (3,74m2), komunikacja (5,22m2), pokój dzienny + jadalnia (26,76m2),

Polecamy atrakcyjną działkę w centrum białegostoku
Antoniuk, Białystok
1141 m2

3 000 000
2 629 /m2
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę inwestycyjną o pow. 1141m 2 położoną w Białymstoku przy ul. Choroszczańskiej. Miejsce położone w Centrum Białegostoku w sąsiedztwie nowoczesnych biurowców, budynków użyteczności publicznej oraz domów

Polecamy atrakcyjną działkę w centrum białegostoku
Antoniuk, Białystok

12 pokoi 250 m2
3 000 000
12 000 /m2

Polecamy atrakcyjną działkę w gm. gródek.
Nowosiółki, Gródek
3000 m2

150 000
50 /m2
Działka położona w gminie Gródek, obręb Nowosiółki. Powierzchnia działki 3000m 2 o kształcie prostokąta. Dojazd ok. 1 km od wsi Nowosiółki drogą szutrową. Sąsiedztwo działki rolne i leśne. Ładna i spokojna okolica.

Działka *** kruszewo *** 1349 m2
Kruszewo, Choroszcz
1349 m2

202 350
150 /m2
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o pow. 1349 m 2 położoną w niezwykle atrakcyjnym miejscu w Kruszewie gm. Choroszcz. Działka położona na terenie Narwiańskiego Parku Narodowego. Ok. 10 km do centrum Białegostoku.

Działka na sprzedaż
Bielsk Podlaski, Bielsk Podlaski
5477 m2

383 390
70 /m2
DZIAŁKA NIEZABUDOWANA POŁOŻONA W BIELSKU PODLASKIM W POBLIŻU DROGI WYJAZDOWEJ W STRONĘ SIEMIATYCZ - UL. WOJSKA POLSKIEGO. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o pow. 5477 m2 położoną w niezwykle atrakcyjnym miejscu w

Atrakcyjna działka w nowosiółkach
Nowosiółki, Gródek
2639 m2

317 000
120 /m2
Polecamy Państwu malowniczą działkę budowlaną w Nowosiółkach w gm. Gródek. Powierzchnia działki to 2639m 2 . Media: prąd. Działka płaska ogrodzona siatką. Działkę porastają ozdobne

Atrkacyna działka w gm. gródek
Załuki, Gródek
2761 m2