Domo.Expert Nieruchomości background image
Domo.Expert Nieruchomości logo

Domo.Expert Nieruchomości Bolesławiec

O nas


Domo.Expert to nowoczesna, innowacyjna formuła prowadzenia biznesu na rynku nieruchomości.

Główne obszary naszej działalności to:
Zarządzanie procesem zakupu i sprzedaży nieruchomości.
Inwestycje na rynku nieruchomości, pierwotnym i wtórnym. Remontowanie i sprzedaż.
Aranżacja domów i mieszkań do sprzedaży lub wynajmu.
Obsługa medialna przy sprzedaży.
Doradztwo w zakresie finansowania i ubezpieczeń nieruchomości.
Opracowanie i implementacja strategii inwestycyjnych na rynkach nieruchomości.

Domo.Expert Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Bolesławiec przy Władysława Łokietka 10.

Obszar działania

Domo.Expert Nieruchomości działa na terenie województwa dolnośląskiego.

Oferta agencji

Domo.Expert Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 18 mieszkań na sprzedaż w cenach od 149 900 zł do 1 100 000 zł.
  • 4 mieszkania na wynajem w cenach od 1 200 zł do 2 900 zł.
  • 34 domy na sprzedaż w cenach od 350 000 zł do 1 800 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 2 700 zł.
  • 24 działki na sprzedaż w cenach od 80 000 zł do 1 400 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Domo.Expert Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

81

Liczba ofert

5

Ofert na wynajem

76

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Wynajmę mieszkanie Bolesławiec o powierzchni 20,29 mkw. Cena - 1 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
Sprzedam dom Bolesławiec o powierzchni 239,40 mkw. Powierzchnia działki wynosi 580 mkw. Cena - 1 285 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Jelenia Góra o powierzchni 76,98 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 960 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
Sprzedam dom bolesławiecki o powierzchni 202,40 mkw. Cena - 840 000 zł. Dom z poddaszem ma 5 pokoi, ogrzewanie: ekologiczne. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
Sprzedam działkę bolesławiecki o powierzchni 1304 mkw. Cena działki - 112 144 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Bolesławiec o powierzchni 69 mkw. Cena - 349 999 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
Sprzedam dom legnicki o powierzchni 200 mkw. Cena - 1 000 000 zł. Dom z poddaszem ma 5 pokoi, ogrzewanie: węglowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
Sprzedam działkę bolesławiecki o powierzchni 1600 mkw. Cena działki - 139 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Nowogrodziec o powierzchni 77,90 mkw. Cena - 260 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
Sprzedam działkę bolesławiecki o powierzchni 11533 mkw. Cena działki - 807 310 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
Sprzedam dom bolesławiecki o powierzchni 270 mkw. Powierzchnia działki wynosi 5000 mkw. Cena - 1 000 000 zł. Dom bez poddasza ma 8 pokoi. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Zgorzelec o powierzchni 46 mkw. Cena - 369 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Nina Wójcik

Nina Wójcik

Renata Konopka

Renata Konopka

Łukasz Piotrów

Łukasz Piotrów

Margareta Lubacz

Margareta Lubacz

Piotr Kaziów

Piotr Kaziów

Kontakt z agencją


Domo.Expert Nieruchomości

Domo.Expert Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: