EMHouse Nieruchomości background image
EMHouse Nieruchomości logo

EMHouse Nieruchomości

O nas


EmHouse Nieruchomości to agencja, która działa na terenie wybrzeża i miejscowości ościennych od Darłowa, Mielna, Świnoujścia i Międzyzdrojów, a swoje oddziały ma w Koszalinie (ul. Piłsudskiego 43) i Kołobrzegu (ul. Pomorska 2C). Agencja oferuje również nieruchomości w Hiszpanii. Firma działa od 2018 roku, ale jej pracownicy mają znacznie dłuższe doświadczenie na rynku nieruchomości.

Wśród firm współpracujących z EmHouse Nieruchomości znajduje się kancelaria prawna czy biuro projektowe. Agencja oferuje pomoc w pośrednictwie w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości, a wśród swoich ofert ma domy, mieszkania, lokale użytkowe oraz działki. W ramach pośredniczenia w transakcji, obsługa obejmuje dokumentację fotograficzną, wycenę nieruchomości, działania marketingowe, prezentację lokalu oraz pomoc w skompletowaniu dokumentacji.

Przy ofertach na wyłączność, klienci mają także możliwość skorzystania z usługi home staging, dni otwartych lub wirtualnego spaceru po lokalu. Kupujący z kolei uzyskają wsparcie przy oględzinach nieruchomości, mediacjach i ustalaniu warunków transakcji, uzyskaniu kredytu bankowego, przygotowaniu dokumentów oraz sfinalizowaniu umowy i przekazania nieruchomości.

Agenci z EmHouse Nieruchomości kładą szczególny nacisk na obsługę klienta. Ważne jest przyjazne i uczciwe podejście, w którym klient jest świadomy zasad współpracy z biurem, ale także cech konkretnej nieruchomości, aby móc samodzielnie podjąć najlepszą dla siebie decyzję.

EMHouse Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

EMHouse Nieruchomości działa na terenie województw: zachodniopomorskiego, łódzkiego.

Oferta agencji

EMHouse Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 250 mieszkań na sprzedaż w cenach od 139 000 zł do 1 768 080 zł.
  • 4 mieszkania na wynajem w cenach od 1 500 zł do 2 000 zł.
  • 34 domy na sprzedaż w cenach od 350 000 zł do 7 100 000 zł.
  • 74 działki na sprzedaż w cenach od 60 000 zł do 4 500 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji EMHouse Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

362

Liczba ofert

4

Ofert na wynajem

358

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę koszaliński o powierzchni 1000 mkw. Cena działki - 200 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Koszalin o powierzchni 53,10 mkw. Rok budowy: 1969. Cena - 330 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Koszalin o powierzchni 80,40 mkw. Rok budowy: 1985. Cena - 299 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Międzyzdroje o powierzchni 34,31 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 611 919 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Koszalin o powierzchni 23,20 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 139 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Koszalin o powierzchni 66,40 mkw. Rok budowy: 1969. Cena - 364 900 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 7 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Międzyzdroje o powierzchni 40,97 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 755 897 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
Sprzedam działkę Sianów o powierzchni 12414,28 mkw. Cena działki - 3 282 252 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
Sprzedam działkę koszaliński, Sarbinowo o powierzchni 1000 mkw. Cena działki - 260 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Międzyzdroje o powierzchni 39,57 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 705 731 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
Sprzedam działkę koszaliński o powierzchni 1794 mkw. Cena działki - 188 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Kołobrzeg o powierzchni 28,10 mkw. Rok budowy: 1966. Cena - 410 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Iwona Głuszkiewicz

Iwona Głuszkiewicz

Biuro

Biuro

Monika Więzowska

Monika Więzowska

Anna Pater

Anna Pater

Olesia Janowska

Olesia Janowska

Agnieszka Walukiewicz

Agnieszka Walukiewicz

Marta Mazurkiewicz

Marta Mazurkiewicz

Estera Szustakowska

Estera Szustakowska

Kontakt z agencją


EMHouse Nieruchomości

EMHouse Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: