Emotion Agnieszka Dzierzgowska background image
Emotion Agnieszka Dzierzgowska logo

Emotion Agnieszka Dzierzgowska

O nas

Emotion Agnieszka Dzierzgowska to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Emotion Agnieszka Dzierzgowska działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

Emotion Agnieszka Dzierzgowska posiada w swojej ofercie:

  • 34 mieszkania na sprzedaż w cenach od 432 000 zł do 1 499 000 zł.
  • 4 mieszkania na wynajem w cenach od 3 600 zł do 6 000 zł.
  • 75 domów na sprzedaż w cenach od 729 000 zł do 4 899 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 15 900 zł.
  • 26 działek na sprzedaż w cenach od 29 000 zł do 6 900 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Emotion Agnieszka Dzierzgowska na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

140

Liczba ofert

5

Ofert na wynajem

135

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Działka pod dom wolnostojący lub mały bliżniak
Szczaki
900 m2

289 000
321 /m2
289 000 zł I SPRZEDAŻ I 900M2 I DZIAŁKA I SZCZAKI I PIASECZNO IPrzedmiotem sprzedaży jest działka położona w Szczakach, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego i położona w strefie oznaczonej

Dom w otulinie lasu - cena do negocjacji!!!
Czarnów

5 pokoi 380 m2
4 499 000
11 839 /m2
Czarnów I gmina Konstancin - Jeziorna | dom 260 + 126 m2 | sprzedaż | działka 5600 m2 | 4 499 000 złCENA DO NEGOCJACJI!!! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 260 m2, połączony z 126m2 pracownią, na działce o

Piaseczno i józefosław i bez pcc
Urbanistów, Józefosław

1 pokój 34,93 m2
483 677
13 847 /m2
PIASECZNO - JÓZEFOSŁAW I 483 677 ZŁ I BEZ PCC!AKTUALNIE PROMOCJA NA GARAŻ ZA 10 000 ZŁZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAMOŻLIWY ZAKUP BEZ ZGODY MSWIAZapraszam do zapoznania się z ofertą 1- pokojowego mieszkania, z mozliwością wydzielenia strefy

Mieszkanie z zejściem do dużego ogrodu
Wilanowska, Józefosław

4 pokoje 93,65 m2
1 451 500
15 499 /m2
1 451 500 zł I SPRZEDAŻ I 94M2 I MIESZKANIE I JÓZFOSŁAW I PIASECZNO Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 94m2, położone na wysokim parterze w Józefosławiu.Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 191m2, duże miejsce

Nowoczesny dom podwójny garaż duża działka
Konstancin-Jeziorna

5 pokoi 202,15 m2
1 799 000
8 899 /m2
1 799 000 zł | SPRZEDAŻ |  202 m2 | LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM | KONSTANCIN - JEZIORNAREZERWACJA !!!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!0%

Dom bliźniak 213,46 m2, sękocin, gm. raszyn
Sękocin Stary

5 pokoi 213,46 m2
1 549 000
7 256 /m2
1 549 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 213,46 m2 I Sękocin Stary I gm. RaszynBez prowizji od Kupującego !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 153,50 m2 na działce o

3 pokoje góra kalwaria kamienica nowa inwestycja
Góra Kalwaria

3 pokoje 73,60 m2
809 000
10 991 /m2
809 000 zł | SPRZEDAŻ | 73,60 m2 | 3 POKOJE | MIESZKANIE | GÓRA KALWARIANOWOCZESNA I ENERGOOSZCZĘDNA INWESTYCJA W SAMYM SERCU GÓRY KALWARIIOGŁOSZENIE DOTYCZY LOKALU NR 29 NA II PIĘTRZEWYSOKOŚĆ MIESZKANIA OKOŁO 3 M !!!Przedmiotem sprzedaży jest 3 -

3 pokoje po remoncie oddzielna kuchnia loggia
1 Sierpnia, Okęcie, Włochy, Warszawa

3 pokoje 53,44 m2
819 000
15 325 /m2
819 000 zł | SPRZEDAŻ | 53,44 m2 | 3 POKOJE | WARSZAWA | 1 SIERPNIA | WŁOCHYREZERWACJA!!!Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze 10- to piętrowego budynku przy ul. 1 Sierpnia w Warszawie.Mieszkanie składa się z

3 pokoje winda duży balkon garaż blisko pkp
Gen. Grochowskiego, Piaseczno

3 pokoje 55,13 m2
3 600/mies.
65 /m2
3 600 zł | Wynajem | 3 pokoje | 55 m2 I Piaseczno | Grochowskiego | blisko PKP Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji Piaseczna - przy ul. Grochowskiego 11. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w

Wawer - aleksandrów i 94m2 i segment z ogródkiem
Wawer, Warszawa

4 pokoje 94,14 m2
919 000
9 762 /m2
919 000 zł  I SPRZEDAŻ | 94,14 m2 |  WAWER - ALEKSANDRÓWBEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZEZ BIURO

Dom 80,12 m2, wólka pracka/ złotokłos
Wólka Pracka

5 pokoi 80,12 m2
730 000
9 111 /m2
730 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 80,12 m2 I Wólka Pracka | Gm. PiasecznoBEZ PODATKU PCC! 0% PROWIZJI! Wpłaty na rachunek powierniczy - opłata rezerwacyjna 1% !!!Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie

Dobiesz 75m nowoczesne domy koło szkoły
Dobiesz

5 pokoi 75 m2
729 000
9 720 /m2
Sprzedaż | 729 000 zł | segment skrajny | 75m2 | Dobiesz gmina Góra KalwariaPrzedmiotem sprzedaży jest budynek w zabudowie bliźniaczej  o powierzchni użytkowej  75m2, na działce o powierzchni 300 m2 (BUDYNEK A1) Inwestycję wyróżnia:wysoki

Emotion Agnieszka Dzierzgowska

Administratorami Twoich danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych . Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana