ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk background image
ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk logo

ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk Pasieka Wałowska

O nas


ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Pasieka Wałowska.

Obszar działania

ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk działa na terenie województw: łódzkiego, mazowieckiego.

Oferta agencji

ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk posiada w swojej ofercie:

  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 850 000 zł do 1 990 000 zł.
  • 7 działek na sprzedaż w cenach od 115 000 zł do 1 785 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

9

Liczba ofert

9

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę rawski o powierzchni 2400 mkw. Cena działki - 115 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk.
Sprzedam dom rawski o powierzchni 195 mkw. Powierzchnia działki wynosi 7393 mkw. Rok budowy: 2002. Cena - 1 990 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk.
Sprzedam działkę rawski o powierzchni 21500 mkw. Cena działki - 599 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk.
Sprzedam działkę Rawa Mazowiecka o powierzchni 13483 mkw. Cena działki - 678 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk.
Sprzedam działkę rawski o powierzchni 26300 mkw. Cena działki - 270 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk.
Sprzedam dom rawski o powierzchni 254,11 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2537 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 850 000 zł. Dom bez poddasza ma 7 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: pompa ciepła. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk.
Sprzedam działkę grójecki o powierzchni 24462 mkw. Cena działki - 1 785 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk.
Sprzedam działkę rawski o powierzchni 9300 mkw. Cena działki - 370 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk.
Sprzedam działkę rawski o powierzchni 3070 mkw. Cena działki - 214 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Katarzyna Leszczuk

Katarzyna Leszczuk

Kontakt z agencją


ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk

ESEL NIERUCHOMOŚCI Katarzyna Leszczuk

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: