Euro-Capital Nieruchomości background image
Euro-Capital Nieruchomości logo

Euro-Capital Nieruchomości Andrychów

O nas

Euro-Capital Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Andrychów przy T. Wolfa 10.

Obszar działania

Euro-Capital Nieruchomości działa na terenie województw: małopolskiego, śląskiego.

Oferta agencji

Euro-Capital Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 9 mieszkań na sprzedaż w cenach od 225 000 zł do 955 000 zł.
  • 9 domów na sprzedaż w cenach od 335 000 zł do 3 000 000 zł.
  • 29 działek na sprzedaż w cenach od 45 000 zł do 6 800 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Euro-Capital Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

47

Liczba ofert

47

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Targanice złota górka działka w pieknej okolicy
Targanice, Andrychów
2500 m2

360 000
144 /m2
Na sprzedaż masz działkę o powierzchni 2500 m², położoną w wiejskiej okolicy. Działka ma dostęp do asfaltowej drogi i jest ogrodzona siatką leśną. Media, takie jak gaz i woda, są już dostępne, co ułatwi budowę. Lokalizacja zapewnia

Duża działka pod lasem
Targanice, Andrychów
18317 m2

500 000
27 /m2
Do sprzedaży duży teren o powierzchni 1,83 ha w jednym kawałku . Działka położona u podnóża góry Jawornicy. W planie zagospodarowania przestrzennego jest to teren budowlany o łącznej powierzchni 50 arów, teren rolny to ok. 50 arów, reszta

Sprzedaż wyjątkowy apartament w kamienicy–centrum
Wadowice

3 pokoje 117,50 m2
955 000
8 127 /m2
Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 117 m², zlokalizowany w kamienicy w ścisłym centrum Wadowic, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki. Nieruchomość wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem oraz funkcjonalnym układem

Wieprz działka przemysłowa
Wieprz, Wieprz
8200 m2

2 250 000
274 /m2
Do sprzedaży działka przemysłowa w Wieprzu przy ul. Biała Droga o pow. 82 ar. Teren płaski w kształcie prostokąta możliwość postawienia hali pod produkcję, składy lub magazyny. Cena 2 250 000 zł. netto Zapraszamy do prezentacji oferty.

Rzyki praciaki dom w stanie surowym zamkniętym
Rzyki, Andrychów

7 pokoi 201,58 m2
690 000
3 422 /m2
Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w Rzykach Praciakach na widokowej działce o pow.ok 12 ar ( przeznaczenie mieszkaniowe z dopuszczeniem usług). Budynek o pow. użytkowej 201 m2 dwukondygnacyjny z garażem. Bardzo funkcjonalny rozkład z

Działka na sprzedaż
Witanowice, Tomice
2569 m2

155 000
60 /m2
Widokowa działka Witanowice Zamieszkaj we własnym domu na widokowej działce w otulinie spokojnych, zielonych terenów niedaleko miasta. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,2569 ha w Witanowicach gmina Tomice.

Działka na sprzedaż
Klecza Dolna, Wadowice
5422 m2

530 000
97 /m2
Urokliwa działka o powierzchni 5422m2 z widokiem na góry doskonała lokalizacja zabudowa jednorodzinna teren płaski Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę rolno -

Tychy działka pod stację paliw/ sklep
Tychy
8615 m2

2 600 000
301 /m2
Do sprzedaży działka usługowa w Tychach o pow. 86 ar. Teren płaski przeznaczony pod działalność handlową, usługową, stację paliw. Działka przy trasie z dużym natężeniem ruchu. Cena 2 600 000 zł. netto. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Mieszkanie 2 pokojowe 36.7 m2 2 piętro na sprzedaż
Wadowice

2 pokoje 36,70 m2
270 000
7 356 /m2
Oferujemy na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta, o powierzchni 36,7 m2 przy ulicy Marcina Wadowity w Wadowicach. Atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja. W bliskiej odległości znajdują się : Rynek Wadowicki,

Andrychow targanice widokowa działka
Targanice, Andrychów
1700 m2

159 000
93 /m2
Na sprzedaż działka budowlano-zielona ( teren budowlany ok 10 ar) w Targanicach Górnych o pow. 17 ar. Teren lekko pochylony, widokowy i dobrze doświetlony. W otoczeniu luźna zabudowa domów jednorodzinnych. Dostęp do drogi gminnej. Media: prąd, woda i

Duża działka pod domy jednorodzinne
Chocznia, Wadowice
14000 m2

1 500 000
107 /m2
Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Chocznia, tylko 2 km od Wadowic. Działka o powierzchni 1,4 ha w kształcie prostokąta. Bardzo ładny widok na góry, dobra lokalizacja. Cena 1 500 000 zł. do neg. Oferta wysłana z systemu BCK

Andrychów wieprz przemysłowa z projektem
Wieprz, Wieprz
9978 m2

2 600 000
260 /m2
Do sprzedania działka przemysłowa w Wieprzu ( własność) o pow. ok 1 ha z projektem na budowę hali produkcyjno-magazynowej o pow. 3000 m2 oraz powierzchnia biurowa 300 m2. Atrakcyjna lokalizacja, dojazd dla tir. Szczegółowe informacje w biurze.

Euro-Capital Nieruchomości

Administratorami Twoich danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych . Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.