O nas


EVERO sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku nieruchomości oraz kredytów hipotecznych. Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości zarówno w sektorze rynku pierwotnego jak i wtórnego. Pomagamy w wyborze najlepszych opcji kredytu, mając do dyspozycji oferty czołowych banków hipotecznych w Polsce. Postawiliśmy na nowoczesność, dlatego stworzyliśmy unikatowy model obsługi klienta. Jego celem jest maksymalna oszczędność czasu naszych klientów połączona z utrzymaniem wysokiego poziomu niezależnego doradztwa.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, najlepsze ceny, profesjonalne i rzetelne doradztwo, opiekę nad klientem na wszystkich etapach transakcji, udział sprawdzonych kancelarii notarialnych w przygotowaniu umowy sprzedaży, sprawdzenie wiarygodności finansowej kupującego, przygotowanie projektu umowy najmu. Zespół EVERO tworzą dynamiczni i doświadczeni doradcy. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu skutecznie i szybko realizujemy zlecenia na najwyższym poziomie. Korzystamy z nowoczesnych technik sprzedaży, prezentacji i marketingu dobieranych odpowiednio dla każdego zlecenia. Czynności zawodowe wykonujemy w sposób zgodny z obowiązującym prawem, Kodeksem Etyki oraz standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami. Mottem działania firmy jest hasło: EVERO Zawsze Prawdziwi Doradcy. Zapraszamy do współpracy.

Evero Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Wrocław przy Wszystkich Świętych 2c. W szeregach Evero Nieruchomości pracuje 4 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

Evero Nieruchomości działa na terenie województwa dolnośląskiego.

Oferta agencji

Evero Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 10 mieszkań na sprzedaż w cenach od 305 000 zł do 575 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 1 600 zł do 1 800 zł.
  • 9 domów na sprzedaż w cenach od 449 000 zł do 1 950 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 6 000 zł.
  • 2 działki na sprzedaż w cenach od 359 000 zł do 1 500 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Evero Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
25

Liczba ofert

4

Ofert na wynajem

21

Ofert na sprzedaż

4

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


Evero Nieruchomości

Evero Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy