Evero Nieruchomości background image
Evero Nieruchomości logo

Evero Nieruchomości Wrocław

O nas


EVERO sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku nieruchomości oraz kredytów hipotecznych. Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości zarówno w sektorze rynku pierwotnego jak i wtórnego. Pomagamy w wyborze najlepszych opcji kredytu, mając do dyspozycji oferty czołowych banków hipotecznych w Polsce. Postawiliśmy na nowoczesność, dlatego stworzyliśmy unikatowy model obsługi klienta. Jego celem jest maksymalna oszczędność czasu naszych klientów połączona z utrzymaniem wysokiego poziomu niezależnego doradztwa.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, najlepsze ceny, profesjonalne i rzetelne doradztwo, opiekę nad klientem na wszystkich etapach transakcji, udział sprawdzonych kancelarii notarialnych w przygotowaniu umowy sprzedaży, sprawdzenie wiarygodności finansowej kupującego, przygotowanie projektu umowy najmu. Zespół EVERO tworzą dynamiczni i doświadczeni doradcy. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu skutecznie i szybko realizujemy zlecenia na najwyższym poziomie. Korzystamy z nowoczesnych technik sprzedaży, prezentacji i marketingu dobieranych odpowiednio dla każdego zlecenia. Czynności zawodowe wykonujemy w sposób zgodny z obowiązującym prawem, Kodeksem Etyki oraz standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami. Mottem działania firmy jest hasło: EVERO Zawsze Prawdziwi Doradcy. Zapraszamy do współpracy.

Evero Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Wrocław przy Wszystkich Świętych 2c.

Obszar działania

Evero Nieruchomości działa na terenie województwa dolnośląskiego.

Oferta agencji

Evero Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 19 mieszkań na sprzedaż w cenach od 370 000 zł do 897 082 zł.
  • 4 mieszkania na wynajem w cenach od 1 750 zł do 2 900 zł.
  • 22 domy na sprzedaż w cenach od 370 000 zł do 1 199 000 zł.
  • 7 działek na sprzedaż w cenach od 165 000 zł do 2 900 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Evero Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

52

Liczba ofert

4

Ofert na wynajem

48

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę dolnośląskie, świdnicki o powierzchni 2100 mkw. Działka budowlana, kształt: kwadrat. Cena działki - 269 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Evero Nieruchomości.
Sprzedam dom wrocławski, Kiełczów o powierzchni 66,31 mkw. Powierzchnia działki wynosi 172 mkw. Cena - 599 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Evero Nieruchomości.
Sprzedam dom Wrocław o powierzchni 86,15 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 861 500 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: pompa ciepła. Do domu przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Evero Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie wrocławski, Kiełczówek o powierzchni 69,80 mkw. Cena - 549 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Evero Nieruchomości.
Sprzedam działkę wrocławski o powierzchni 900 mkw. Cena działki - 165 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Evero Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole o powierzchni 44,08 mkw. Cena - 549 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Evero Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole o powierzchni 56,92 mkw. Cena - 648 888 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Evero Nieruchomości.
Sprzedam dom Wrocław o powierzchni 132,03 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 899 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: pompa ciepła. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Evero Nieruchomości.
Sprzedam dom wrocławski, Jeszkowice o powierzchni 122,11 mkw. Powierzchnia działki wynosi 245 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 599 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: pompa ciepła. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Evero Nieruchomości.
Sprzedam dom wrocławski, Chrząstawa Wielka o powierzchni 87,43 mkw. Cena - 599 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Evero Nieruchomości.
Sprzedam dom wrocławski, Nadolice Małe o powierzchni 171,26 mkw. Powierzchnia działki wynosi 887 mkw. Cena - 1 036 124 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Evero Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole o powierzchni 36,76 mkw. Cena - 470 528 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Evero Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Marcin Buczak

Marcin Buczak

Ilona Buczak

Ilona Buczak

Adam Nikodem

Adam Nikodem

Anna Wielgocka-Dudka

Anna Wielgocka-Dudka

Kontakt z agencją


Evero Nieruchomości

Evero Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: