Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości background image
Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości logo

Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości Gdańsk

O nas


Zespół Ex Novo będzie Cię skutecznie wspierać w procesie sprzedaży nieruchomości, a także w zakresie zakupu i wyboru korzystnego sposobu finansowania nieruchomości.
Skąd ta pewność? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, popartej sukcesami współpracy z instytucjami finansowymi oraz pozytywnej ocenie dotychczasowych klientów! Potrafimy zoptymalizować proces zakupu i sprzedaży nieruchomości, poprzez podniesienie wartości nieruchomości, dobór najlepszych sposobów finansowania, profesjonalną promocję ofert oraz efektywną współpracę z innymi podmiotami w sektorze nieruchomości i bankowości, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy!

Szukamy najlepszych rozwiązań.
Wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania i potrzeby. Zależy Ci na szybkiej sprzedaży czy wolisz poczekać i sprzedać drożej? Chcesz kupić nieruchomość szybko, czy wolisz poczekać na okazję? Odpowiedzi na te i inne pytania pomagają nam w opracowaniu strategii działania skrojonej na Twoją miarę!

Partnerstwo we współpracy.
Prowadzimy partnerskie relacje, których celem jest pozyskanie najlepszych rozwiązań. Współpracujemy także z innymi agentami, aby znaleźć dla Ciebie wymarzoną nieruchomość. Dzięki temu jesteśmy w stanie pokazać Ci oferty nieruchomości z całego trójmiejskiego rynku nieruchomości!

Od ponad 10 lat na rynku.
Jesteśmy w stanie w jak najkrótszym czasie sprzedać lub kupić nieruchomość. Dlaczego? Bo wiemy, które narzędzia promocji oferty są skuteczne i jak kształtują się rynkowe ceny nieruchomości na trójmiejskim rynku nieruchomości. To zasługa naszego 10-letniego doświadczenia.

Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Gdańsk przy Jabłoniowa 20/213.

Obszar działania

Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości działa na terenie województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego.

Oferta agencji

Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 3 mieszkania na sprzedaż w cenach od 595 000 zł do 1 000 000 zł.
  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 3 900 000 zł do 12 000 000 zł.
  • 3 działki na sprzedaż w cenach od 620 000 zł do 5 314 320 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

8

Liczba ofert

8

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Mieszkanie trzy pokojowe z garażem, sopot centrum
i
Sprzedam mieszkanie Sopot, Górny Sopot o powierzchni 70,90 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 1 000 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości.
Działka z zabytkowym kompleksem byłej cegielni.
i
Sprzedam działkę elbląski o powierzchni 390,66 mkw. Cena działki - 3 900 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości.
Mieszkanie 3 pokojowe, gdynia w otulinie tpk.
i
Sprzedam mieszkanie Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo o powierzchni 78,70 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 595 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości.
Zabytkowy kompleks byłej cegielni.
i

Dom 10 pokojowy na sprzedaż
powiat elbląski

10 pokoi 390,66 m2
3 900 000
9 983 /m2
Sprzedam dom elbląski o powierzchni 390,66 mkw. Powierzchnia działki wynosi 17323 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 3 900 000 zł. Dom z poddaszem ma 10 pokoi, 2 łazienki. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości.
Działka 2 ha przy s6 tereny usług baz i przemysłu.
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 19800 mkw. Cena działki - 5 314 320 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości.
Działka 4000 mkw ze starodrzewiem nad morzem.
i
Sprzedam działkę koszaliński o powierzchni 3935 mkw. Cena działki - 620 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości.
Luksusowe domy w prestiżowej lokalizacji sztutowo.
i

Dom 30 pokojowy na sprzedaż
Sztutowo

30 pokoi 1180 m2
12 000 000
10 169 /m2
Sprzedam dom pomorskie, nowodworski, Sztutowo o powierzchni 1180 mkw. Powierzchnia działki wynosi 4026 mkw. Rok budowy: 2016. Cena - 12 000 000 zł. Dom z poddaszem ma 30 pokoi, 10 łazienek, ogrzewanie: pompa ciepła. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości.
Gdynia, mieszkanie dwupoziomowe -  150m2
i
Sprzedam mieszkanie Gdynia, Obłuże o powierzchni 149,61 mkw. Rok budowy: 1993. Cena - 720 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Marcin Fałek

Marcin Fałek

Kontakt z agencją


Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości

Ex Novo - Inwestycje i Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: