Forma Estates background image
Forma Estates logo

Forma Estates

O nas


Forma Estates to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Forma Estates działa na terenie województw: śląskiego, mazowieckiego, małopolskiego.

Oferta agencji

Forma Estates posiada w swojej ofercie:

  • 124 mieszkania na sprzedaż w cenach od 102 000 zł do 950 000 zł.
  • 3 domy na sprzedaż w cenach od 820 000 zł do 910 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Forma Estates na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

127

Liczba ofert

127

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich o powierzchni 60 mkw. Cena - 460 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stegny o powierzchni 31,50 mkw. Rok budowy: 1976. Cena - 585 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Witolin o powierzchni 69 mkw. Cena - 850 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.
Sprzedam mieszkanie Dąbrowa Górnicza o powierzchni 38,50 mkw. Cena - 220 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Prądnik Biały o powierzchni 40 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 549 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.
Sprzedam mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 61 mkw. Cena - 330 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.
Sprzedam mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Północnych o powierzchni 54 mkw. Cena - 460 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Śródmieście, Solec o powierzchni 38 mkw. Rok budowy: 1966. Cena - 675 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Zacisze o powierzchni 42 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 790 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.
Sprzedam mieszkanie Mysłowice o powierzchni 60 mkw. Cena - 360 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.
Sprzedam mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 44 mkw. Cena - 230 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.
Sprzedam mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 54,07 mkw. Cena - 467 705 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Forma Estates.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Odział Warszawa Forma Estates

Odział Warszawa Forma Estates

Kontakt z agencją


Forma Estates

Forma Estates

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: