Fort Nieruchomości Monika Hoszko background image
Fort Nieruchomości Monika Hoszko logo

Fort Nieruchomości Monika Hoszko Szczecin

O nas


Biuro Nieruchomości Fort powstało w 2008 roku. Od tamtego czasu dynamicznie się rozwijamy by zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług. Monika Piotrowska – założycielka biura - posiada uprawnienia zawodowe pośrednika nieruchomości, nadane przez Ministerstwo Infrastruktury, o numerze 7641. 

Mamy ogromne doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Dotyczy to zarówno wynajmu, jak i sprzedaży mieszkań, domów, działek budowlanych, a także lokali uzytkowych i obiektów komenrcyjnych. Współpracujemy z paroma polskimi i zagranicznymi deweloperami, którzy inwestują w Szczecinie.

Nasza baza nieruchomości zawiera ponad 12 000 ofert, które są codziennie aktualizowane.

Pomagamy w kupnie i sprzedaży także obiektów komercyjnych.

Na jakość naszych usług wpływają przede wszystkim wysokie kompetencje pracowników oraz ich profesjonalizm i dbałość w wykonywanej pracy.

Bezpieczeństwo Państwa transakcji jest w naszym biurze nieruchomości kwestią priorytetową. Dlatego przykładamy ogromna wagę do wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Współpracujemy z bankami oraz doradcami kredytowymi i kancelariami notarialnym. 

Zapraszamy do współpracy!!

Fort Nieruchomości Monika Hoszko to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Szczecin przy Bł. Królowej Jadwigi 11/3.

Obszar działania

Fort Nieruchomości Monika Hoszko działa na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Oferta agencji

Fort Nieruchomości Monika Hoszko posiada w swojej ofercie:

  • 5 mieszkań na sprzedaż w cenach od 239 000 zł do 694 000 zł.
  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 1 900 zł do 4 400 zł.
  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 1 289 000 zł do 2 490 000 zł.
  • 2 domy na wynajem w cenie 7 500 zł.
  • 1 działka na sprzedaż w cenie 290 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Fort Nieruchomości Monika Hoszko na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

12

Liczba ofert

4

Ofert na wynajem

8

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Szczecin, Śródmieście, Śródmieście-Zachód o powierzchni 25 mkw. Rok budowy: 1967. Cena - 239 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Fort Nieruchomości Monika Piotrowska.
Wynajmę dom Szczecin o powierzchni 150 mkw. Powierzchnia działki wynosi 694 mkw. Rok budowy: 1927. Cena - 7 500 zł/miesiąc. Dom 3 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, 2 łazienki. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Fort Nieruchomości Monika Piotrowska.
Sprzedam dom Szczecin i okolice o powierzchni 129,30 mkw. Powierzchnia działki wynosi 600 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 1 289 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Fort Nieruchomości Monika Hoszko.
Sprzedam dom Szczecin i okolice o powierzchni 790 mkw. Powierzchnia działki wynosi 4327 mkw. Rok budowy: 2001. Cena - 2 490 000 zł. Dom 3 piętrowy bez poddasza ma 10 pokoi, 5 łazienek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Fort Nieruchomości Monika Hoszko.
Sprzedam mieszkanie Szczecin, Prawobrzeże, Bukowe-Klęskowo o powierzchni 35,10 mkw. Rok budowy: 1990. Cena - 420 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Fort Nieruchomości Monika Hoszko.
Wynajmę dom Szczecin o powierzchni 210 mkw. Powierzchnia działki wynosi 450 mkw. Rok budowy: 1990. Cena - 7 500 zł/miesiąc. Dom 3 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Fort Nieruchomości Monika Piotrowska.
Wynajmę mieszkanie Szczecin, Zachód, Osów o powierzchni 210 mkw. Rok budowy: 1985. Cena - 4 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 5 pokoi, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Fort Nieruchomości Monika Hoszko.
Sprzedam działkę Szczecin i okolice o powierzchni 1050 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 290 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Fort Nieruchomości Monika Piotrowska.
Sprzedam mieszkanie Szczecin, Północ, Warszewo o powierzchni 65,63 mkw. Rok budowy: 2011. Cena - 694 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Fort Nieruchomości Monika Hoszko.
Sprzedam mieszkanie Szczecin, Prawobrzeże, Majowe o powierzchni 63,50 mkw. Rok budowy: 1987. Cena - 499 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Fort Nieruchomości Monika Piotrowska.
Wynajmę mieszkanie Szczecin, Zachód, Pomorzany o powierzchni 34 mkw. Rok budowy: 2016. Cena - 1 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Fort Nieruchomości Monika Hoszko.
Sprzedam mieszkanie Szczecin, Śródmieście, Turzyn o powierzchni 80 mkw. Rok budowy: 1936. Cena - 650 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Fort Nieruchomości Monika Hoszko.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Iwona Wojtysiak

Iwona Wojtysiak

Anna Lizakowska

Anna Lizakowska

Monika Hoszko

Monika Hoszko

Kontakt z agencją


Fort Nieruchomości Monika Hoszko

Fort Nieruchomości Monika Hoszko

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: