FSK Development Polska background image
FSK Development Polska logo

FSK Development Polska

O nas

FSK Development Polska to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

FSK Development Polska działa na terenie województw: małopolskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego, podkarpackiego, śląskiego.

Oferta agencji

FSK Development Polska posiada w swojej ofercie:

  • 50 mieszkań na sprzedaż w cenach od 330 000 zł do 2 184 175 zł.
  • 1 mieszkanie na wynajem w cenie 3 500 zł.
  • 4 domy na sprzedaż w cenach od 630 000 zł do 2 180 000 zł.
  • 3 działki na sprzedaż w cenach od 200 000 zł do 2 250 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji FSK Development Polska na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

58

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

57

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Mieszkanie w bronowicach, 4 pokoje z ogródkiem
Bronowice, Kraków

4 pokoje 75,72 m2
1 000 000
13 206 /m2
Mieszkanie 4 pokoje w domu w zabudowie bliźniaczej Dokładna cena promocyjna 1 014 648 zł Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym (31 m2), 2 sypialni (7 oraz 10 m2), WC oraz wiatrołapu z miejscem na pojemne szafy na

Pompa ciepła*ogrzewanie podłogowe*fotowoltaika
Kryniczno, Wisznia Mała

4 pokoje 85 m2
799 000
9 400 /m2
Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej ze słonecznym ogrodem w urokliwej miejscowości tuż pod Wrocławiem Przekraczając drzwi wejściowe mamy wiatrołap z miejscem na pojemną szafę, WC, pomieszczenie techniczne z

Działka na sprzedaż
Korczowa, Radymno
20434 m2

2 250 000
110 /m2
Ponad 2 hektarowa działka inwestycyjna obok granicy Ukraińskiej (Korczowa -Młyny) Cena netto (od osoby fizycznej) (Usługi, produkcja magazyny) (możliwość nabycia sąsiednich działek o powierzchni 4ha) Nieruchomość budowlana o

Mieszkanie 2 pokojowe 26.7 m2 15 piętro na sprzedaż
Śródmieście Północne, Śródmieście, Warszawa

2 pokoje 26,70 m2
667 000
24 981 /m2
Tylko u nas!! Rozkładowe 2 pokojowe, ładne, jednostronne mieszkanie położone w Śródmieściu Północnym. Do wejścia. Piękna panorama Warszawy z okien. Wysokość mieszkania 260 cm. Ekspozycja wschodnia. Na podłogach terakota (duże

Dwa pokoje - nowy bieżanów
Bieżanów-Prokocim, Kraków

2 pokoje 42,14 m2
611 000
14 499 /m2
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w Nowym Bieżanowie (dokładna cena 611 030 zł) Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (18 m2) , sypialni (11 m2), łazienki (4 m2) oraz przedpokoju z miejscem na szafę .

3-pokojowe mieszkanie na prądniku czerwonym!
Prądnik Czerwony, Kraków

3 pokoje 51,69 m2
796 000
15 399 /m2
Słoneczne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze nowego budynku na Prądniku Czerwonym. (dokładna cena 796 026 zł) W ofercie mieszkania od 41 m2 do 80 m2 Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni

Mieszkanie 4 pokojowe 117.86 m2 1 piętro na sprzedaż
Modlnica, Wielka Wieś

4 pokoje 117,86 m2
1 119 670
9 500 /m2
Nowoczesne czteropokojowe mieszkanie w Modlnicy Bez PCC , 0% PROWIZJI OD KUPUJACYCH Lokalizacja : Modlnica Dane techniczne mieszkania: Rynek pierwotny Liczba pokoi: 4 Powierzchnia użytkowa 117,86 m 2 Parter

Dwa pokoje z ogródkiem na starym podgórzu
Podgórze, Kraków

2 pokoje 41,33 m2
874 000
21 146 /m2
Ostatnie dwupokojowe mieszkanie w inwestycji w centrum Miasta w modnym rejonie Starego Podgórza Dokładna cena katalogowa 874 603 zł Mieszkanie usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku w bardzo dobrej lokalizacji - w

Mieszkanie w sasiedztwie katowickiego spodka
Bogucice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, Katowice

3 pokoje 50,66 m2
678 844
13 400 /m2
=== 0% PROWIZJI === BEZ PODATKU PCC === Zapraszam do zapoznania sie z oferta, nowoczesnej inwestycji w centrum Katowic w bezpośrednim sąsiedztwie Spodka. Mieszkanie , które chciałabym zaprezentować zlokalizowane jest na 5 piętrze do którego

Mieszkanie 2 pokojowe 65.8 m2 3 piętro do wynajęcia
Villardczyków, Kabaty, Ursynów, Warszawa

2 pokoje 65,80 m2
3 500/mies.
53 /m2
TYLKO U NAS!! Do wynajęcia od zaraz 2 pokoje na Kabatach. Pokoje niezależne. Oddzielna kuchnia. Łazienka z WC plus garderoba. Balkon. Mieszkanie dwustronne. Jasne. Na podłogach mozaika dębowa. Budynek z 2005 roku . Częściowo umeblowane.

Kawalerka na kazimierzu