Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI background image
Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI logo

Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI

O nas


Firma Nieruchomości A.Galiszkiewicz Spółka Jawna powstała, gdy po latach pracy w branży nieruchomości, znając już wszystkie metody pracy przemyskich pośredników, postanowiłyśmy stworzyć firmę, która będzie w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów.

Znakiem rozpoznawczym naszej Firmy jest nie tylko profesjonalizm i fachowość (wszyscy zatrudnieni posiadają wyższe wykształcenie, w większości prawnicze oraz inne kierunkowe związane z nieruchomościami np. geodezja, projektowanie wnętrz) lecz także kompleksowa obsługa oraz najszerszy zakres usług wśród pośredników.

Dzięki temu, że każda z nas posiada wyższe wykształcenie (prawo, marketing i zarzadzanie ) klient może być pewny, że wszystkie jego sprawy zostaną załatwione perfekcyjnie - od fachowego doradztwa w wyborze nieruchomości, rozpoznania rynku, przez uregulowanie stanu prawnego nieruchomości interesującej klienta oraz poprawnego zawarcia umowy przedwstepnej, jak również udzielenia najkorzystniejszego kredytu, a wszystko to w jednym miejscu, bez straty czasu i z pełnym zapewnieniem bezpieczeństwa transakcji.

Pośrednictwem w obrocie nieruchomościami wspólnik Alicja Galiszkiewicz zajmuje się od 1992 roku. Będąc z wykształcenia prawnikiem prowadziła równocześnie dwie firmy tj. kancelarię radcowską oraz biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (Przemyska Giełda Nieruchomości). Te dwie działalności dobrze się uzupełniają.

W ramach działalności prawniczej zagadnienia związane z obrotem nieruchomościami wielokrotnie były przedmiotem badań i analiz.

Pozyskując do współpracy Panią Annę Babieczko - Foryś , mającą doświadczenie w marketingu i zarządzaniu oraz znajomość wielu języków obcych, zamierzamy dążyć do perfekcyjnej obsługi klientów, którzy zdecydują się powierzyć naszej firmie swoje sprawy majątkowe.

Kompleksowa obsługa od strony formalnej (wyprowadzanie nieuregulowanych stanów prawnych oraz poprawne zawieranie umów), finansowej (udzielanie kredytów) pozwoli Państwu na załatwienie transakcji w jednym miejscu, bez straty czasu i z poczuciem bezpieczeństwa, że przeprowadzana transakcja nie spowoduje negatywnych skutków prawnych w Państwa sferze majątkowej i nie będzie zawierana w poczuciu nieświadomości co do treści podpisywanego dokumentu.

Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI działa na terenie województw: podkarpackiego, dolnośląskiego, lubelskiego.

Oferta agencji

Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI posiada w swojej ofercie:

  • 28 mieszkań na sprzedaż w cenach od 130 000 zł do 640 000 zł.
  • 1 mieszkanie na wynajem w cenie 1 500 zł.
  • 44 domy na sprzedaż w cenach od 140 000 zł do 2 000 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 5 000 zł.
  • 123 działki na sprzedaż w cenach od 25 000 zł do 3 490 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

197

Liczba ofert

2

Ofert na wynajem

195

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Atrakcyjny dom w spokojnej okolicy/pełkinie.
i

Dom 6 pokojowy na sprzedaż
powiat jarosławski

6 pokoi 256,34 m2
499 000
1 946 /m2
Sprzedam dom jarosławski o powierzchni 256,34 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1510 mkw. Cena - 499 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, 1 łazienkę, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI.
Dubiecko, kosztowa - dom otoczony lasami, potokiem
i

Dom 1 pokojowy na sprzedaż
powiat przemyski

1 pokój 55 m2
160 000
2 909 /m2
Sprzedam dom przemyski o powierzchni 55 mkw. Powierzchnia działki wynosi 5100 mkw. Rok budowy: 1965. Cena - 160 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 1 pokój, ogrzewanie: c.o. węglowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI.
i
Sprzedam działkę przemyski o powierzchni 2000 mkw. Działka rolno-budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI.
Mieszkanie na sprzedaż o pow. 42,84 m2
i
Sprzedam mieszkanie Przemyśl o powierzchni 42,84 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 308 448 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI.
i
Sprzedam działkę jarosławski o powierzchni 6200 mkw. Działka kształt: trójkąt. Cena działki - 217 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI.
Sprzedam działkę w przemyślu przy ul opalińskiego
i
Sprzedam działkę Przemyśl o powierzchni 967 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 140 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI.
Mieszkanie na sprzedaż o pow. 41,14 m2
i
Sprzedam mieszkanie Przemyśl o powierzchni 41,14 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 296 208 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI.
Działka na sprzedaż o pow. 1113m2
i
Sprzedam działkę przemyski o powierzchni 1113 mkw. Działka budowlana, kształt: kwadrat. Cena działki - 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI.
Sprzedam dom w mirocinie koło przeworska
i

Dom 2 pokojowy na sprzedaż
powiat przeworski

2 pokoje 65 m2
450 000
6 923 /m2
Sprzedam dom przeworski o powierzchni 65 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1000 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 450 000 zł. Dom bez poddasza ma 2 pokoje, 1 łazienkę, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI.
Działki na pięknym roztoczu krzywe radruż
i
Sprzedam działkę lubaczowski o powierzchni 28900 mkw. Działka leśna, kształt: nieregularny. Cena działki - 289 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI.
Działka budowlana z projektem domu/pełkinie
i
Sprzedam działkę jarosławski o powierzchni 4000 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 140 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI.
Sprzedam działkę mirocin
i
Sprzedam działkę przeworski o powierzchni 1900 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Przemysław Nowak

Przemysław Nowak

Alicja Galiszkiewicz

Alicja Galiszkiewicz

Renata Bednarczyk

Renata Bednarczyk

Tomasz Misztal

Tomasz Misztal

Renata Walewicz

Renata Walewicz

Zbigniew Foryś

Zbigniew Foryś

Malwina Szołek

Malwina Szołek

Zbigniew Foryś

Zbigniew Foryś

Kontakt z agencją


Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI

Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: