Grodzkie background image
Grodzkie logo

Grodzkie Przemyśl

O nas


Grodzkie to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Przemyśl przy Grunwaldzka 2/2 (I piętro).

Obszar działania

Grodzkie działa na terenie województwa podkarpackiego.

Oferta agencji

Grodzkie posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 567 000 zł.
  • 3 działki na sprzedaż w cenach od 83 000 zł do 299 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Grodzkie na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

4

Liczba ofert

4

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam duża działke k.przemyśla
i
Sprzedam działkę przemyski o powierzchni 7700 mkw. Działka rolno-budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 299 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Grodzkie.
Komfortowe m.na os.lwowska w przemyślu
i

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Lwowska
Przemyśl

3 pokoje 77,90 m2
567 000
7 278 /m2
Sprzedam mieszkanie Przemyśl o powierzchni 77,90 mkw. Rok budowy: 1986. Cena - 567 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Grodzkie.
Sprzedam działke z lasem k.przemysla
i
Sprzedam działkę przemyski o powierzchni 16700 mkw. Działka leśna, kształt: nieregularny. Cena działki - 95 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Grodzkie.
Sprzedam dużą działkę  rolną w kuńkowcach l
i
Sprzedam działkę przemyski o powierzchni 5500 mkw. Działka rolna, kształt: nieregularny. Cena działki - 83 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Grodzkie.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Jerzy Jędruch

Jerzy Jędruch

Kontakt z agencją


Grodzkie

Grodzkie

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: