Home Finance Corp background image
Home Finance Corp logo

Home Finance Corp

O nas

Home Finance Corp to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Home Finance Corp działa na terenie województw: pomorskiego, mazowieckiego.

Oferta agencji

Home Finance Corp posiada w swojej ofercie:

  • 134 mieszkania na sprzedaż w cenach od 299 000 zł do 5 937 846 zł.
  • 8 domów na sprzedaż w cenach od 850 000 zł do 1 139 652 zł.
  • 5 działek na sprzedaż w cenach od 2 600 000 zł do 5 005 005 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Home Finance Corp na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

147

Liczba ofert

147

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Mieszkanie 4 pokojowe 147.53 m2 na sprzedaż
Czyste, Wola, Warszawa

4 pokoje 147,53 m2
5 937 846
40 248 /m2
APARTAMENT blisko Centrum WARSZAWY w sąsiedztwie stacji METRA Rondo Daszyńskiego - prestiżowy adres ! Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku PCC! W sprzedaży posiadamy apartamenty od 29 do 147m2. Wykończony i

Mieszkanie 2 pokojowe 34.69 m2 na sprzedaż
Białołęka, Warszawa

2 pokoje 34,69 m2
452 704
13 049 /m2
KUP Bezpośrednio od Dewelopera - bez prowizji i podatku PCC !!! Dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w kameralnym zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Możliwość zakupu takiego samego mieszkania z wykończeniem jak na zdjęciach w ofercie

Kawalerka 29 m2 na sprzedaż
Czyste, Wola, Warszawa

1 pokój 29 m2
1 089 289
37 561 /m2

*zainwestujwapartament-bezpośredniooddewelopera!
Czyste, Wola, Warszawa

1 pokój 26,89 m2
599 500
22 294 /m2
BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - bez prowizji i podatku PCC ! W sprzedaży posiadamy również inne apartamenty w tym projekcie - 26-57m2 Apartament w unikatowej inwestycji budowanej z najwyższej klasy materiałów łączącej w sobie wielkomiejski styl

#ekskluzywnyapartamentzogrodem270m2bezpośredniodew
Wyspa Sobieszewska, Gdańsk

3 pokoje 82,41 m2
3 352 365
40 679 /m2
KUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - bez prowizji i podatku PCC ! Odlicz 23% VAT !!! REZERWACJA bez kosztów !!! ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ !!! UMOWA podpisywana w kancelarii notarialnej !!! Ekskluzywny apartament w prestiżowej, unikatowej

Metro bródno idealne do zamieszkania lub wynajmu
Bródno, Targówek, Warszawa

2 pokoje 33,53 m2
572 000
17 059 /m2
SPRZEDAŻ REALIZOWANA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - bez prowizji i podatku PCC! 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w zacisznej części osiedla Bródno na Targówku. Prestiżowy sześciopiętrowy budynek z garażem podziemnym

Segment z garażem i ogrodem bezpośrednio od dewelo
Jasień, Gdańsk

5 pokoi 92,48 m2
850 000
9 191 /m2
Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku PCC Segment w nowej inwestycji położonej w spokojnej części Gdańska — w dzielnicy Jasień. Dzięki bliskości Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w okolicy nie brakuje

Segment z garażem i ogrodem bezpośrednio od dewelo
Jasień, Gdańsk

5 pokoi 112,48 m2
850 000
7 556 /m2

Idalny apartament bezpośrednio od dewelopera
Letnica, Gdańsk

4 pokoje 87,14 m2
1 158 962
13 300 /m2
SPRZEDAŻ REALIZOWANA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - bez prowizji i podatku PCC! CENA DO NEGOCJACJI !!! Przepiękna nowoczesna inwestycja usytuowana zaledwie 10 min. piechotą od plaży w Brzeźnie w otoczeniu terenów zielonych i pełnej infrastruktury

Extra apartament w ekskluzywnym projekcie
Śródmieście, Gdańsk

2 pokoje 44,81 m2
974 797
21 754 /m2
SPRZEDAŻ REALIZOWANA BEZPOŚREDNIO PRZEZ DEWELOPERA - BEZ PROWIZJI !!! Cena 974 797 zł. netto + VAT 23% (1 199 000 ZŁ. brutto) Prezentowany apartament (lokal mieszkalny) w ekskluzywnym projekcie w samym sercu gdańskiego Starego Miasta na

Idalny apartament bezpośrednio od dewelopera
Letnica, Gdańsk

4 pokoje 87,14 m2
1 158 962
13 300 /m2

Promocja idealnyapartamentbezpośredniooddewelopera
Czyste, Wola, Warszawa

1 pokój 27,17 m2
471 000
17 335 /m2
BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - bez prowizji i podatku PCC ! Zadzwoń i zapytaj o mega rabaty! Gwarantowane 35% stopy zwrotu w pierwszych pięciu latach! Podana cena 471 000 zł jest promocyjną ceną netto + 23 VAT Apartament w unikatowej

Oferty agencji na mapie

Nasz zespół

J&A

J&A

Kontakt z agencją

Home Finance Corp

Home Finance Corp

Administratorami Twoich danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych . Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.