Homest Polska background image
Homest Polska logo

Homest Polska Warszawa

O nas


Nieruchomości bez ograniczeń – oto hasło, które towarzyszy nam w codziennej pracy i jest ucieleśnieniem naszej misji.

Kierując się naszą dewizą i by wyróżnić się na tle konkurencji, stworzyliśmy nowe standardy obsługi, stawiając przede wszystkim na kompleksowość świadczonych usług. Nie ograniczamy się wyłącznie do pośrednictwa w zakresie nieruchomości. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, oferujemy naszym Klientom kompleksową pomoc w zakresie:
- sprzedaży i zakupu nieruchomości,
- wynajmu i najmu nieruchomości,
- komercjalizacji lokali użytkowych i powierzchni biurowych,
- doradztwa finansowego,
- zarządzania nieruchomościami,
- obsługi prawnej,
- wykończenia lub remontu nieruchomości,
- wyposażenia m.in. w sprzęt AGD, oświetlenie i rolety.

Zainteresowanie Homest Polska skupiło się wokół rynku nowych mieszkań i lokali komercyjnych, dzięki czemu naszym Klientom możemy zaproponować różnego typu nieruchomości usytuowane w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Warszawy. Z powodzeniem działamy również na rynku krakowskim.

W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm, rzetelność, kreowanie pozytywnej atmosfery i umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, co owocuje budowaniem stałych i długotrwałych relacji.
Sukcesy na polu sprzedaży, wynajmu, komercjalizacji i szeroko pojętego doradztwa, a co za tym idzie, zadowolenie rzeszy Klientów, ceniących sobie zaangażowanie i niezawodność naszego zespołu sprawiają, że Homest Polska staje się jednym z wiodących biur nieruchomości na warszawskim rynku.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY I SKORZYSTANIA Z NASZEJ POMOCY!

Homest Polska to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Stawki 2a lok. 37.

Obszar działania

Homest Polska działa na terenie województw: zachodniopomorskiego, mazowieckiego.

Oferta agencji

Homest Polska posiada w swojej ofercie:

  • 7 mieszkań na sprzedaż w cenach od 680 000 zł do 1 178 000 zł.
  • 1 działka na sprzedaż w cenie 396 209 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Homest Polska na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

8

Liczba ofert

8

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Międzyzdroje o powierzchni 29,45 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 823 749 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homest Polska.
Sprzedam mieszkanie Międzyzdroje o powierzchni 37,37 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 1 049 017 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homest Polska.
Sprzedam mieszkanie kamieński, Dziwnówek o powierzchni 51,97 mkw. Rok budowy: 2015. Cena - 1 178 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 7 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homest Polska.
Sprzedam mieszkanie Darłowo o powierzchni 46,93 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 680 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homest Polska.
Sprzedam mieszkanie Międzyzdroje o powierzchni 34,16 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 939 028 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homest Polska.
Sprzedam mieszkanie Międzyzdroje o powierzchni 37,37 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 1 027 268 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homest Polska.
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 1991 mkw. Cena działki - 396 209 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homest Polska.
Sprzedam mieszkanie Międzyzdroje o powierzchni 35,82 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 984 660 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homest Polska.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Joanna Koczan

Joanna Koczan

Patrycja Włodarczyk

Patrycja Włodarczyk

Kontakt z agencją


Homest Polska

Homest Polska

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: