Horyzont Nieruchomości background image
Horyzont Nieruchomości logo

Horyzont Nieruchomości Żukowo

O nas


Nasza firma – HORYZONT NIERUCHOMOŚCI specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami na terenie całych Kaszub.

Posiadamy ponad 11 letnie doświadczenie w prowadzonej działalności i jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie profesjonalnej obsługi, zarówno przy kupnie jak i sprzedaży Państwa nieruchomości. Wybierając naszą firmę, Państwa oferta znajdzie się na ponad 50 różnych portalach internetowych związanych z branżą nieruchomości, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych klientów.

Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 11587, a także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pośrednika, dzięki czemu macie Państwo gwarancję bezpieczeństwa w realizacji transakcji kupna – sprzedaży. Utrzymujemy również stałą współpracę z doradcą kredytowym, architektem, geodetą i notariuszem, dzięki czemu możemy kompleksowo doradzić Państwu w zakresie planowanej inwestycji.

Nasz zespół cechuje profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Horyzont Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Żukowo przy Gdyńska 24a.

Obszar działania

Horyzont Nieruchomości działa na terenie województwa pomorskiego.

Oferta agencji

Horyzont Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 12 domów na sprzedaż w cenach od 300 000 zł do 1 690 000 zł.
  • 67 działek na sprzedaż w cenach od 50 000 zł do 4 900 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Horyzont Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

79

Liczba ofert

79

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Somonino - działka z panoramicznym widokiem
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 1215 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 236 925 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Horyzont Nieruchomości.
Żukowo - działka w centrum miesta
i
Sprzedam działkę Żukowo o powierzchni 719 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 270 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Horyzont Nieruchomości.
Kamień-działki w drugiej linii zabudowy od jeziora
i
Sprzedam działkę wejherowski o powierzchni 2000 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 440 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Horyzont Nieruchomości.
Bojano - wiczlino działka z panoramicznym widokiem
i
Sprzedam działkę wejherowski, Bojano o powierzchni 1600 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 400 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Horyzont Nieruchomości.
Tuchom- działka mieszkaniowo usługowa
i
Sprzedam działkę kartuski, Tuchom o powierzchni 1029 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 280 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Horyzont Nieruchomości.
Somonino - działka budowlana
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 908 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 172 520 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Horyzont Nieruchomości.
Działka inwestycyjna w żukowie
i
Sprzedam działkę Żukowo o powierzchni 3832 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: nieregularny. Cena działki - 479 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Horyzont Nieruchomości.
Chwaszczyno- kompleks  działek przy zagajniku
i
Sprzedam działkę kartuski, Chwaszczyno o powierzchni 810 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 405 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Horyzont Nieruchomości.
Gołczewo- działka rekreacyjna
i
Sprzedam działkę bytowski o powierzchni 1913 mkw. Cena działki - 95 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Horyzont Nieruchomości.
Banino - drewniany dom wolnostojący
i

Dom 5 pokojowy na sprzedaż
województwo pomorskie

5 pokoi 127 m2
850 000
6 692 /m2
Sprzedam dom Trójmiasto i okolice o powierzchni 127 mkw. Powierzchnia działki wynosi 944 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 850 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Horyzont Nieruchomości.
Żukowo działka budowlana
i
Sprzedam działkę Żukowo o powierzchni 3200 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 451 200 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Horyzont Nieruchomości.
Chwaszczyno - działka
i
Sprzedam działkę kartuski, Chwaszczyno o powierzchni 1075 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 376 250 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Horyzont Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Krystyna Magrian

Krystyna Magrian

Krystian Szpinek

Krystian Szpinek

Longina Szpinek

Longina Szpinek

Kontakt z agencją


Horyzont Nieruchomości

Horyzont Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: