Horyzont Nieruchomości

O nas


Horyzont nieruchomości

Horyzont Nieruchomości to agencja nieruchomości działająca na największym rynku nieruchomości w województwie zachodniopomorskim, który zlokalizowany jest w Szczecinie. Siedziba Horyzont Nieruchomości znajduje się w renomowanej szczecińskiej dzielnicy Śródmieście, ułatwiając tym samym bezpośredni dostęp do agencji klientom. Agencja ta posiada wieloletnie doświadczenie i działa przede wszystkim na rynku wtórnym, choć znajdziemy również pojedyncze oferty Horyzont Nieruchomości na rynku pierwotnym. Agenci Horyzont Nieruchomości to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy posiadają duże doświadczenie na szczecińskim rynku nieruchomości. Wśród ofert Horyzont Nieruchomości znajdziemy takie obiekty, jak mieszkania, domy, lokale usługowe oraz działki dostępne zarówno na sprzedaż jak i wynajem. Oferty biura skupiają się przede wszystkim na Szczecinie, ale znajdziemy również oferty w pobliskich miejscowościach. takich jak np. Gryfino.

Horyzont Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Szczecin przy Krzywoustego 15/U1. W szeregach Horyzont Nieruchomości pracuje 1 pośrednik nieruchomości.

Obszar działania

Horyzont Nieruchomości działa na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Oferta agencji

Horyzont Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 8 mieszkań na sprzedaż w cenach od 312 000 zł do 825 000 zł.
  • 10 mieszkań na wynajem w cenach od 1 500 zł do 4 000 zł.
  • 5 domów na sprzedaż w cenach od 950 000 zł do 1 990 000 zł.
  • 4 domy na wynajem w cenach od 4 200 zł do 9 600 zł.
  • 1 działka na sprzedaż w cenie 980 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Horyzont Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

28

Liczba ofert

14

Ofert na wynajem

14

Ofert na sprzedaż

1

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Mieszkanie
4 pokoje79,65 m2

480 000

6 026 zł/m2

Szczecin, Śródmieście, Centrum, Księcia Bogusława X

Działka
1211 m2

980 000

809 zł/m2

Szczecin, Zachód, Krzekowo-Bezrzecze

Wszystkie oferty na sprzedażWszystkie oferty na wynajem

Oferty agencji na mapie


Nasz zespół


Rafał Bobowicz

Kontakt z agencją


Horyzont Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome

Google Chrome

Microsoft Edge

Microsoft Edge

Safari

Safari

Opera

Opera