Immobi Nieruchomości background image
Immobi Nieruchomości logo

Immobi Nieruchomości Warszawa

O nas

Warszawskie biuro nieruchomości IMMOBI to agencja nieco inna, niż wszystkie. Firma powstała na początku 2019 roku, ale tworzący ją pracownicy mają znacznie dłuższe doświadczenie w branży. Działają głównie na rynku nieruchomości wtórnych - przede wszystkim mieszkań, ale też domów i działek. Biuro znajduje się przy ulicy Czerniakowskiej w Warszawie i to właśnie południowe dzielnice stolicy (Mokotów, Ursynów, Wilanów, Wawer, Praga Południe, Praga Północ, Targówek) stanowią główny obszar działania firmy, choć z pewnością nie jedyny.

Oferta IMMOBI Nieruchomości opiera się na kompleksowej obsłudze klienta sprzedającego i kupującego, a także na pośrednictwie w wynajmie nieruchomości. Kilku wykwalifikowanych agentów pomaga klientom na wszystkich etapach transakcji. Dodatkowe usługi firmy zapewnia stała współpraca z fotografami, doradcami prawnymi, ekspertami kredytowymi, projektantką wnętrz, a także z ekipą remontową i wykończeniową.

Na uwagę zasługuje własna aplikacja agencji, która zainstalowana na telefonie czy innym urządzeniu mobilnym pozwala na bieżącą kontrolę nad procesem sprzedaży i kupna nieruchomości. Firma udostępnia również statystyki swoich działań, które wykazują 93% skuteczności w sprzedaży mieszkań na wyłączność oraz 75% przy mieszkaniach wystawianych równolegle przez właściciela. Średni czas sprzedaży nieruchomości przez IMMOBI to 2 miesiące, a rekord wynosi tylko 1 dzień.

Immobi Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Czerniakowska 73/79.

Obszar działania

Immobi Nieruchomości działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

Immobi Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 18 mieszkań na sprzedaż w cenach od 485 000 zł do 2 575 000 zł.
  • 1 mieszkanie na wynajem w cenie 3 000 zł.
  • 3 działki na sprzedaż w cenach od 810 000 zł do 2 645 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Immobi Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

22

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

21

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

5 pokoi, 2 ogrody, garaż, wysoki standard!
Geometryczna, Grodzisk, Białołęka, Warszawa

5 pokoi 91,40 m2
1 499 685
16 407 /m2
Mam przyjemność zaprezentować wykończone, przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,4m2, położone na parterze trzypiętrowego budynku wybudowanego w 2025 roku, znajdującego się przy ulicy Geometrycznej na warszawskiej Białołęce.

2 duże pokoje w kamienicy, dolny mokotów, chełmska
Chełmska, Sielce, Mokotów, Warszawa

2 pokoje 64,72 m2
949 000
14 663 /m2
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 64m2, usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy z lat pięćdziesiątych, położonej przy ulicy Chełmskiej na warszawskim Mokotowie. Jest to

Działka budowlana – wawer, okolice ul. panoramy
Wawer, Warszawa
1174 m2

810 000
690 /m2
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 80, w obrębie 3-13-41, położona w zielonej części Wawra, w okolicy ulic Panoramy i Chodzieskiej. Powierzchnia działki wynosi 1174m2, a jej wymiary to ok. 27,3m x 43m., co daje szerokie możliwości

Stylowy apartament na wilanowie
Adama Branickiego, Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa

3 pokoje 88,23 m2
1 800 000
20 401 /m2
REZERWACJA Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, trzypokojowy apartament w nowoczesnym stylu o powierzchni 88,23 m², położony na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2011 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest w warszawskim Wilanowie, przy

2-pokojowe mieszkanie na ursynowie przy metrze
Symfonii, Ursynów Północny, Ursynów, Warszawa

2 pokoje 47,50 m2
720 000
15 157 /m2
Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2, usytuowane na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80. przy ulicy Symfonii na warszawskim Ursynowie. MIESZKANIE: Sercem mieszkania jest przestronny salon z

4 pokoje do wprowadzenia, duży ogródek, włochy
Marcina Flisa, Raków, Włochy, Warszawa

4 pokoje 82,10 m2
1 600 000
19 488 /m2
Mam przyjemność zaprezentować wykończone, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,1m2, położone na parterze pięciopiętrowego budynku wybudowanego w 2019 roku, znajdującego się przy ulicy Flisa na warszawskich Włochach. Nieruchomość

Ładne 2 pokoje z klimatyzacją na pradze-północ!
Siedlecka, Szmulowizna, Praga-Północ, Warszawa

2 pokoje 50,34 m2
799 000