Janus Group Nieruchomości background image
Janus Group Nieruchomości logo

Janus Group Nieruchomości Bełchatów

O nas


Janus Group Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Bełchatów przy Mielczarskiego 2.

Obszar działania

Janus Group Nieruchomości działa na terenie województw: łódzkiego, dolnośląskiego.

Oferta agencji

Janus Group Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 10 mieszkań na sprzedaż w cenach od 200 000 zł do 450 000 zł.
  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 1 800 zł do 3 000 zł.
  • 10 domów na sprzedaż w cenach od 209 000 zł do 1 090 000 zł.
  • 4 domy na wynajem w cenach od 2 300 zł do 4 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Janus Group Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

26

Liczba ofert

6

Ofert na wynajem

20

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom Bełchatów o powierzchni 35 mkw. Powierzchnia działki wynosi 433 mkw. Cena - 377 000 zł. Dom bez poddasza ma 1 pokój, ogrzewanie: c.o. miejskie. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Janus Group Nieruchomości.
Wynajmę dom Bełchatów o powierzchni 170 mkw. Cena - 2 300 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 6 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Janus Group Nieruchomości.
Sprzedam dom Bełchatów o powierzchni 133 mkw. Powierzchnia działki wynosi 156 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 1 090 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: c.o. miejskie. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Janus Group Nieruchomości.
Sprzedam dom Bełchatów o powierzchni 220 mkw. Powierzchnia działki wynosi 650 mkw. Cena - 540 000 zł. Dom 4 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: ekogroszek. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Janus Group Nieruchomości.
Sprzedam dom Bełchatów o powierzchni 190 mkw. Powierzchnia działki wynosi 3400 mkw. Cena - 980 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Janus Group Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Bełchatów o powierzchni 62,20 mkw. Cena - 239 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Janus Group Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Wołów o powierzchni 46,05 mkw. Cena - 245 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Janus Group Nieruchomości.
Wynajmę dom Bełchatów o powierzchni 180 mkw. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: c.o. miejskie. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Janus Group Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Bełchatów o powierzchni 24 mkw. Cena - 200 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Janus Group Nieruchomości.
Sprzedam dom pajęczański o powierzchni 195 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2318 mkw. Cena - 320 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: c.o. lokalne. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Janus Group Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Bełchatów o powierzchni 70 mkw. Cena - 1 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Janus Group Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Bełchatów o powierzchni 75 mkw. Cena - 355 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Janus Group Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Monika

Monika

MONIKA JANUS

MONIKA JANUS

Kontakt z agencją


Janus Group Nieruchomości

Janus Group Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: