K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK background image
K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK logo

K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK

O nas


K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK działa na terenie województwa śląskiego.

Oferta agencji

K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK posiada w swojej ofercie:

  • 5 mieszkań na sprzedaż w cenach od 179 000 zł do 395 000 zł.
  • 4 domy na sprzedaż w cenach od 195 000 zł do 1 455 000 zł.
  • 1 działka na sprzedaż w cenie 150 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

10

Liczba ofert

10

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom Rybnik o powierzchni 105 mkw. Powierzchnia działki wynosi 440 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 440 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK.
Sprzedam mieszkanie Rybnik o powierzchni 48 mkw. Cena - 259 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK.
Sprzedam działkę rybnicki o powierzchni 1995 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 150 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK.
Sprzedam mieszkanie Rybnik o powierzchni 57,30 mkw. Cena - 395 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK.
Sprzedam mieszkanie Czerwionka-Leszczyny o powierzchni 35 mkw. Cena - 179 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK.
Sprzedam dom rybnicki o powierzchni 120 mkw. Powierzchnia działki wynosi 420 mkw. Rok budowy: 1939. Cena - 195 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 6 pokoi. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK.
Sprzedam mieszkanie Rybnik o powierzchni 71,84 mkw. Cena - 358 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK.
Sprzedam mieszkanie Rybnik o powierzchni 36,60 mkw. Cena - 244 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK.
Sprzedam dom Rybnik o powierzchni 229 mkw. Powierzchnia działki wynosi 816 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 1 455 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 9 pokoi, ogrzewanie: miejskie. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK.
Sprzedam dom Rybnik o powierzchni 160 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1296 mkw. Cena - 355 000 zł. Dom bez poddasza ma 6 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Beata Dudek

Beata Dudek

Kontakt z agencją


K&K NIERUCHOMOŚCI BEATA DUDEK

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: