KC Nieruchomości Kamila Ciupak background image
KC Nieruchomości Kamila Ciupak logo

KC Nieruchomości Kamila Ciupak Wrocław

O nas

KC Nieruchomości Kamila Ciupak to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Wrocław przy Marii Curie-Skłodowskiej 12.

Obszar działania

KC Nieruchomości Kamila Ciupak działa na terenie województwa dolnośląskiego.

Oferta agencji

KC Nieruchomości Kamila Ciupak posiada w swojej ofercie:

  • 4 mieszkania na sprzedaż w cenach od 639 000 zł do 769 900 zł.
  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 717 000 zł do 2 049 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji KC Nieruchomości Kamila Ciupak na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

6

Liczba ofert

6

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Dom 191 m2|działka 1000 m2|4 sypialnie
Rogoż

6 pokoi 191,50 m2
2 049 000
10 699 /m2
Zapraszam do zapoznania się z ofertą  wyjątkowego domu wolnostojącego, który łączy w sobie spokój natury z nowoczesnym komfortem życia. Nieruchomość położona w miejscowości Rogoż, przy kameralnej ulicy, na końcu ślepej asfaltowej drogi - z widokiem

67 m² z ogródkiem | parter | garaż
Kamieniec Wrocławski

3 pokoje 66,89 m2
769 900
11 509 /m2
Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, funkcjonalnego mieszkania z ogródkiem, położonego w spokojnej, zielonej części miejscowości Kamieniec Wrocławski - idealnej dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie pozostać

Taras 36 m2*2 miejsca postojowe *garderoba
Kurlandzka, Zgorzelisko, Psie Pole, Wrocław

2 pokoje 49 m2
639 000
13 040 /m2
Wrocław | ul. Kurlandzka | 49 m² + 2 miejsca postojowe w cenie 1+ taras 36 m²Dla wymagającego Klienta, który ceni jakość, funkcjonalność i prywatność.To mieszkanie zostało zaprojektowane przez projektanta - tu nic nie jest przypadkowe.Najważniejsze

Piętro domu na cichym osiedlu z działką 1365 m2
Fabryczna, Wrocław

3 pokoje 141 m2
717 000
5 085 /m2
Czy marzysz o własnym kawałku zieleni w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale na tyle blisko, by codzienna logistyka była przyjemnością? Mam dla Ciebie!Na sprzedaż mieszkanie stanowiące połowę domu w zabudowie powojennej - idealne dla

Dwupoziomowe* taras * do wprowadzenia *m.postojowe
Cynamonowa, Lipa Piotrowska, Psie Pole, Wrocław

3 pokoje 70 m2
759 000
10 842 /m2
Na sprzedaż: Dwupoziomowe mieszkanie 70 m² z tarasem i balkonem, miejscem postojowym  na Lipie Piotrowskiej we WrocławiuPrzestronne i nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m², w spokojnej i zielonej dzielnicy;Główne atuty

10.200zł/m * 5 min do galerii dominikańskiej
Zygmunta Krasińskiego, Przedmieście Oławskie, Krzyki, Wrocław

3 pokoje 71 m2
729 500
10 274 /m2
W centrum Wrocławia, przy ul. Krasińskiego, znajduje się  mieszkanie  o powierzchni 71 m² w zadbanej kamienicy z widokiem na malowniczy skwerek.Atuty oferty:-Widok na skwerek Krasińskiego  - mieszkanie zlokalizowane w zadbanej kamienicy z malowniczym

Oferty agencji na mapie

Nasz zespół

Kamila Ciupak

Kamila Ciupak

Kontakt z agencją

KC Nieruchomości Kamila Ciupak

KC Nieruchomości Kamila Ciupak

Administratorami Twoich danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych . Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.