KD Nieruchomości background image
KD Nieruchomości logo

KD Nieruchomości

O nas


KD Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

KD Nieruchomości działa na terenie województwa małopolskiego.

Oferta agencji

KD Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 838 000 zł.
  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 1 399 000 zł do 1 500 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji KD Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

3

Liczba ofert

3

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom okolice Krakowa o powierzchni 351,40 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1400 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 1 399 000 zł. Dom z poddaszem ma 6 pokoi, 3 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KD Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Czyżyny o powierzchni 52,64 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 838 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KD Nieruchomości.
Sprzedam dom okolice Krakowa o powierzchni 174,80 mkw. Powierzchnia działki wynosi 700 mkw. Rok budowy: 2015. Cena - 1 500 000 zł. Dom z poddaszem ma 6 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją KD Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Katarzyna Dobosz

Katarzyna Dobosz

Kontakt z agencją


KD Nieruchomości

KD Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: