Landhome background image
Landhome logo

Landhome Warszawa

O nas


Landhome to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Krzyżówki 3b.

Obszar działania

Landhome działa na terenie województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego.

Oferta agencji

Landhome posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 865 000 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 850 000 zł.
  • 42 działki na sprzedaż w cenach od 69 000 zł do 20 900 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Landhome na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

44

Liczba ofert

44

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Działa budowlano-usługowa w regucie
i
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 3670 mkw. Cena działki - 789 050 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.
Działka budowlana prąd, woda, gaz
i
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 1500 mkw. Cena działki - 470 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.
Działka pod dom ruskowy bród
i
Sprzedam działkę Warszawa, Białołęka, Kobiałka o powierzchni 1613 mkw. Cena działki - 699 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.
Działka budowlana
i
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 800 mkw. Cena działki - 168 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.
Działki budowlane w centrum żelechowa
i
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 1040 mkw. Cena działki - 199 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.
Działki przemysłowe w całowaniu
i
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 3750 mkw. Cena działki - 712 500 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.
2 pokoje z dużym balkonem do wprowadzenia
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Grochów o powierzchni 52,80 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 865 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.
Działka siedliskowa
i
Sprzedam działkę warszawski zachodni, Łomianki Dolne o powierzchni 3810 mkw. Cena działki - 647 700 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.
Działka budowlana prąd, woda, gaz
i
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 1000 mkw. Cena działki - 300 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.
Działka budowlana
i
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 4000 mkw. Cena działki - 320 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.
Działka budowlana z warunkami zabudowy
i
Sprzedam działkę Warszawa, Ursynów, Jeziorki Północne o powierzchni 5520 mkw. Cena działki - 3 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.
Działka budowlana na zielonej białołęce
i
Sprzedam działkę Warszawa, Białołęka, Kobiałka o powierzchni 1200 mkw. Cena działki - 670 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Landhome.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Sebastian Sołoducha

Sebastian Sołoducha

Marta Sołoducha

Marta Sołoducha

Paweł Augustyniak

Paweł Augustyniak

Rafał Prządka

Rafał Prządka

Kontakt z agencją


Landhome

Landhome

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: