LIDER - Kompleksowa Obsługa Nieruchomości background image
LIDER - Kompleksowa Obsługa Nieruchomości logo

LIDER - Kompleksowa Obsługa Nieruchomości Częstochowa

O nas

LIDER - Kompleksowa Obsługa Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Częstochowa przy Focha 8 lok. 18.

Obszar działania

LIDER - Kompleksowa Obsługa Nieruchomości działa na terenie województwa śląskiego.

Oferta agencji

LIDER - Kompleksowa Obsługa Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 9 mieszkań na sprzedaż w cenach od 164 000 zł do 610 000 zł.
  • 6 mieszkań na wynajem w cenach od 600 zł do 3 000 zł.
  • 9 domów na sprzedaż w cenach od 581 250 zł do 1 200 000 zł.
  • 2 działki na sprzedaż w cenach od 115 000 zł do 220 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji LIDER - Kompleksowa Obsługa Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

26

Liczba ofert

6

Ofert na wynajem

20

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

2 pokoje z parkingiem blisko centrum
Ostatni Grosz, Częstochowa

2 pokoje 32 m2
2 000/mies.
62 /m2
Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem AGD- płyta, piekarnik, zmywarka, lodówka. Łazienka z prysznicem oraz

Dwa pokoje z parkingiem
Ostatni Grosz, Częstochowa

2 pokoje 34 m2
2 100/mies.
61 /m2

Działka na sprzedaż
Kusięta, Olsztyn
21309 m2

220 000
10 /m2
Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 21309 m2 , szerokości 19,50 m położoną w Kusiętach na Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Działka zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego jest działką w części budowlana tj. na głębokości około 60 m -

Pokoje dla pracowników firmy
Raków, Częstochowa

5 pokoi 150 m2
600/mies.
4 /m2
Oferuję do wynajmu pokoje przystosowane do przyjęcia kilkudziesięciu pracowników firm przebywających na kontraktach w Częstochowie. W budynku znajduje się kilka pokoi z pełnym wyposażeniem w łóżka i szafy, wspólna kuchnia, również całkowicie

Bliźniak 5 pokoi blisko centrum garaż+3xparking
Stradom, Częstochowa

5 pokoi 141 m2
799 000
5 666 /m2
Bliźniak o powierzchni 141 m kw. cena 799.000 tys. Strony świata :Wschód, zachód, południe. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: Parter Salon z aneksem kuchennym, holl, pralnia, łazienka, garaż Piętro: 4 pokoje

Super lokalizacja, piękny rozkład- okólna 63mkw
Tysiąclecie, Częstochowa

3 pokoje 63 m2
339 000
5 380 /m2
Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63mkw, położone w bloku czteropiętrowym na ul. Okólnej. Piękny rozkład mieszkania z wystawą okienną na północ i południe. Duży salon z balkonem, dwa pokoje w kwadracie, ustawna kuchnia,

Dom 4 pokojowy na sprzedaż
Parkitka, Częstochowa

4 pokoje 77,50 m2
581 250
7 500 /m2
Cicha , zielona okolica , niska i nowoczesna zabudowa a do ścisłego centrum dzieli nas tylko kilka minut jazdy! HELLO! Westerplatte to spełnienie marzeń o posiadaniu domu! Nowy produkt na mapie Częstochowy - małe domy ( 66m2 i 89m2)

Mieszkanie 2 pokojowe 43.88 m2 3 piętro na sprzedaż
Parkitka, Częstochowa

2 pokoje 43,88 m2
355 428
8 100 /m2
Nowoczesne mieszkanie oraz idealnie rozplanowana przestrzeń. Jakość marki osiedla Park Małopolska mówi sama za siebie, co potwierdzić mogą dziesiątki mieszkańców, który zamieszkują już na tym osiedlu, zrealizowanym w I

Przytulne mieszkanie przy ratuszu
Centrum, Częstochowa

1 pokój 39 m2
1 300/mies.
33 /m2
Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta przy Placu Biegańskiego. Przestronny pokój z dużym balkonem, duża umeblowana kuchnia, łazienka i przedpokój. Całość po remoncie. Dostępny parking zamykany szlabanem. Kwota najmu to