Lider Nieruchomości i Finanse background image
Lider Nieruchomości i Finanse logo

Lider Nieruchomości i Finanse Lębork

O nas


Firma LIDER-Twój Doradca Finansowy powstała 2000 roku. Jest firmą doradztwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym efektywnie zarządzać własnymi finansami.

Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych. Chcemy zapewnić klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Zmierzamy by w naszych biurach klient miał możliwie szeroki wybór. Dlatego oferujemy kredyty hipoteczne, gotówkowe samochodowe, ubezpieczenia i fundusze inwestycyjne wielu banków , firm ubezpieczeniowych oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych krajowych i zagranicznych. Szeroka oferta to narzędzie bez którego nawet najlepszy doradca nie będzie w stanie efektywnie i skutecznie pomóc klientowi.

Darząc do nieustanego rozwoju firmy w 2011r. rozszerzyliśmy swoją działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami . Nasze działania mają na celu ciągłe poszerzanie i wzbogacanie oferty naszych biur.

Celem jest kompleksowa obsługa klienta począwszy od pomocy w wyborze nieruchomości poprze jej finansowanie w jednym miejscu.

Lider Nieruchomości i Finanse to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Lębork przy Staromiejska 40/2.

Obszar działania

Lider Nieruchomości i Finanse działa na terenie województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego.

Oferta agencji

Lider Nieruchomości i Finanse posiada w swojej ofercie:

  • 153 mieszkania na sprzedaż w cenach od 155 000 zł do 580 000 zł.
  • 7 mieszkań na wynajem w cenach od 600 zł do 2 500 zł.
  • 27 domów na sprzedaż w cenach od 180 000 zł do 1 900 000 zł.
  • 45 działek na sprzedaż w cenach od 65 000 zł do 2 700 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Lider Nieruchomości i Finanse na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

232

Liczba ofert

7

Ofert na wynajem

225

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Lębork o powierzchni 72 mkw. Rok budowy: 1930. Cena - 380 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
Sprzedam dom wejherowski o powierzchni 230 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2100 mkw. Rok budowy: 1925. Cena - 349 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje, ogrzewanie: etażowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
Sprzedam dom Lębork o powierzchni 105 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 450 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: piec dwufunkcyjny. Do domu przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
Sprzedam mieszkanie Lębork o powierzchni 60,42 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 398 772 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
Sprzedam mieszkanie Lębork o powierzchni 40,39 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 302 925 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
Sprzedam mieszkanie Lębork o powierzchni 30,99 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 232 425 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
Sprzedam mieszkanie Lębork o powierzchni 45,65 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 319 550 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
Sprzedam mieszkanie Lębork o powierzchni 38,92 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 280 224 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
Sprzedam mieszkanie Lębork o powierzchni 118 mkw. Cena - 385 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon, ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
Sprzedam mieszkanie Lębork o powierzchni 35,63 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 270 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
Sprzedam mieszkanie Łeba o powierzchni 54,27 mkw. Cena - 259 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.
Sprzedam działkę lęborski o powierzchni 1000 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 69 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lider Nieruchomości i Finanse.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Grzegorz Dykowski

Grzegorz Dykowski

Kontakt z agencją


Lider Nieruchomości i Finanse

Lider Nieruchomości i Finanse

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: