M Kwadrat background image
M Kwadrat logo

M Kwadrat Otrębusy

O nas


M Kwadrat to biuro obrotu nieruchomościami działające na warszawskim rynku. Przedsiębiorstwo posiada bogate doświadczenie poparte licznymi transakcjami oraz bardzo dobrymi rekomendacjami. M Kwadrat zajmuje się głównie pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie domów, mieszkań, magazynów oraz działek budowlanych na terenie Warszawy i jej okolic.

Eksperci biura to nie tylko agenci nieruchomości, ale również informatycy, prawnicy i doradcy kredytowi, którzy dbają o innowacyjność oraz komplementarność dostępnych usług. M Kwadrat oferuje również wsparcie operatora drona, który pozwoli spojrzeć na obiekt z każdej możliwej perspektywy. Klienci biura mogą liczyć na wsparcie wizażysty nieruchomości oraz fotografa, którzy zadbają o jak najlepszą prezentację i promocję danego obiektu. M Kwadrat chętnie współpracuje również z innymi warszawskimi biurami pośrednictwa, dając tym samym dostęp swoim klientom do dużego zakresu dostępnych nieruchomości.

M Kwadrat to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Otrębusy przy Warszawska 58.

Obszar działania

M Kwadrat działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

M Kwadrat posiada w swojej ofercie:

  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 750 000 zł do 2 390 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji M Kwadrat na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

2

Liczba ofert

2

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


brak obrazkabrak obrazkaDom z potencjałem, cisza, las, musuły
i

Dom 4 pokojowy na sprzedaż
województwo mazowieckie

Oferta biura nieruchomości
4 pokoje 170 m2
750 000
4 411 /m2
Sprzedam dom Warszawa i okolice o powierzchni 170 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1200 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 750 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, 2 łazienki. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją M Kwadrat.
brak obrazkabrak obrazkaWolnostojący wyjątkowy dom na działce 1348 m²
i

Dom 5 pokojowy na sprzedaż
Otrębusy

Oferta biura nieruchomości
5 pokoi 280 m2
2 390 000
8 535 /m2
Sprzedam dom pruszkowski, Otrębusy o powierzchni 280 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1348 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 2 390 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją M Kwadrat.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Joanna Koc

Joanna Koc

Marianna Kaczmarczyk

Marianna Kaczmarczyk

Kontakt z agencją


M Kwadrat

M Kwadrat

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: