MarMur Nieruchomosci background image
MarMur Nieruchomosci logo

MarMur Nieruchomosci Wrocław

O nas


MarMur Nieruchomosci to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Wrocław przy Maślicka 8C lok. 8.

Obszar działania

MarMur Nieruchomosci działa na terenie województwa dolnośląskiego.

Oferta agencji

MarMur Nieruchomosci posiada w swojej ofercie:

  • 2 mieszkania na sprzedaż w cenach od 310 000 zł do 490 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 2 450 zł do 2 500 zł.
  • 2 działki na sprzedaż w cenach od 135 000 zł do 1 317 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji MarMur Nieruchomosci na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

7

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

4

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Wrocław, Śródmieście, Biskupin o powierzchni 51 mkw. Cena - 490 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MarMur Nieruchomosci.
Sprzedam działkę Wrocław i okolice o powierzchni 1125 mkw. Cena działki - 135 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MarMur Nieruchomosci.
Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Południe o powierzchni 38 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 2 450 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MarMur Nieruchomosci.
Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Południe o powierzchni 53 mkw. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MarMur Nieruchomosci.
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice o powierzchni 45,28 mkw. Cena - 310 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MarMur Nieruchomosci.
Sprzedam działkę Wrocław i okolice o powierzchni 10975 mkw. Cena działki - 1 317 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MarMur Nieruchomosci.
Wynajmę mieszkanie Wrocław, Krzyki, Południe o powierzchni 55 mkw. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MarMur Nieruchomosci.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Jolanta Kowalska

Jolanta Kowalska

Kacper Wołowski

Kacper Wołowski

Kontakt z agencją


MarMur Nieruchomosci

MarMur Nieruchomosci

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: