MAXIMUM Nieruchomości background image
MAXIMUM Nieruchomości logo

MAXIMUM Nieruchomości Biłgoraj

O nas


King Nieruchomości to firma działająca na rynku od 2007 roku. Od początku agencja angażuje się w różnego rodzaju wydarzenia związane z biznesem, sportem, akcjami charytatywnymi i nieruchomościami, jak np. gala Magnolie Biznesu w Szczecinie, Spotkanie Liderów Nieruchomości w Serocku, Szlachetnej Paczki czy Gryf Basket Cup w Szczecinie. Firma dysponuje ubezpieczeniem, które chroni interesy klientów.

King Nieruchomości skupia swoje działania na Szczecinie i okolicznych miejscowościach. Agencja zajmuje się następującymi typami nieruchomości:

• domy,

• mieszkania,

• grunty,

• lokale,

• hale przemysłowe,

• obiekty.

Agencja pośrednictwa King Nieruchomości współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami szukającymi odpowiedniej siedziby dla swojej firmy. Pomaga znaleźć wymarzony obiekt lub sprzedać nieruchomość z drugiej ręki. Agencja pośredniczy w transakcjach, a także przeprowadza prezentację lokali lub całych budynków. Firma podejmuje się także zleceń, które polegają na znalezieniu odpowiedniego najemcy lub nieruchomości na wynajem.

Agencja pośrednictwa King Nieruchomości promuje swoje oferty, co pozwala na szybsze znalezienie potencjalnego nabywcy. Firma wspiera klientów na każdym etapie transakcji, zapewniając profesjonalne usługi związane z najmem, sprzedażą i kupnem nieruchomości. Agencja gwarantuje także opiekę prawną przy współpracy z kancelariami.

MAXIMUM Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Biłgoraj przy Lubelska 5.

Obszar działania

MAXIMUM Nieruchomości działa na terenie województwa lubelskiego.

Oferta agencji

MAXIMUM Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 17 mieszkań na sprzedaż w cenach od 189 000 zł do 1 350 000 zł.
  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 1 090 zł do 1 800 zł.
  • 17 domów na sprzedaż w cenach od 249 000 zł do 3 200 000 zł.
  • 15 działek na sprzedaż w cenach od 36 000 zł do 1 200 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji MAXIMUM Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

51

Liczba ofert

2

Ofert na wynajem

49

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę Biłgoraj o powierzchni 2700 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 200 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXIMUM Nieruchomości.
Sprzedam dom biłgorajski o powierzchni 143 mkw. Powierzchnia działki wynosi 420 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 419 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXIMUM Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Biłgoraj o powierzchni 73,75 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 549 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXIMUM Nieruchomości.
Sprzedam dom Biłgoraj o powierzchni 136 mkw. Powierzchnia działki wynosi 410 mkw. Rok budowy: 1992. Cena - 479 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon, ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXIMUM Nieruchomości.
Sprzedam działkę Tarnogród o powierzchni 31623 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 629 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXIMUM Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Biłgoraj o powierzchni 72,96 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 555 520 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXIMUM Nieruchomości.
Sprzedam działkę Biłgoraj o powierzchni 3200 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 320 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXIMUM Nieruchomości.
Sprzedam dom zamojski o powierzchni 845 mkw. Powierzchnia działki wynosi 845 mkw. Rok budowy: 1976. Cena - 249 000 zł. Dom bez poddasza ma 2 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXIMUM Nieruchomości.
Sprzedam dom Biłgoraj o powierzchni 177 mkw. Powierzchnia działki wynosi 515 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 720 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 12 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon, ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXIMUM Nieruchomości.
Sprzedam dom biłgorajski o powierzchni 928 mkw. Powierzchnia działki wynosi 928 mkw. Rok budowy: 1952. Cena - 689 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 8 pokoi, ogrzewanie: centralne. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXIMUM Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Biłgoraj o powierzchni 68 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 673 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXIMUM Nieruchomości.
Sprzedam działkę Biłgoraj o powierzchni 3652 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 300 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXIMUM Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Maciej Maksymiuk

Maciej Maksymiuk

Kontakt z agencją


MAXIMUM Nieruchomości

MAXIMUM Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: