Mazurskie Biuro Nieruchomości background image
Mazurskie Biuro Nieruchomości logo

Mazurskie Biuro Nieruchomości Giżycko

O nas

Mazurskie Biuro Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Giżycko.

Obszar działania

Mazurskie Biuro Nieruchomości działa na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Oferta agencji

Mazurskie Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 15 mieszkań na sprzedaż w cenach od 213 000 zł do 1 000 000 zł.
  • 15 domów na sprzedaż w cenach od 290 000 zł do 1 350 000 zł.
  • 31 działek na sprzedaż w cenach od 29 000 zł do 1 520 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Mazurskie Biuro Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

61

Liczba ofert

61

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Działka na sprzedaż
Harsz, Harsz
1981 m2

195 000
98 /m2
Działka o pow. 1981m2 z linią brzegową jeziora Harsz Harsz, gmina Pozezdrze Ta działka rekreacyjna to prawdziwy raj dla osób pragnących uciec od codzienności i cieszyć się urokiem natury w malowniczej okolicy nad jeziorem. To

Mieszkanie 2 pokojowe 46.14 m2 na sprzedaż
Giżycko, Giżycko

2 pokoje 46,14 m2
290 000
6 285 /m2
NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 46,14m2 ul. Mickiewicza - centrum Giżycka Przedmiotem sprzedaży jest dobrze zlokalizowane mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku mieszkalnym przy samym centrum miasta. Opis nieruchomości:

Działka zabudowana i uzbrojona przy porcie
Bogaczewo, Bogaczewo
2795 m2

950 000
339 /m2
Na sprzedaż działka o pow. 2795 m2 pod budowę dwóch domów mieszkalnych przy porcie „Zielona Przystań” na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich Bogaczewo, gmina Giżycko Działka

Działka na sprzedaż
Grajwo, Giżycko
16031 m2

1 520 000
94 /m2
NA SPRZEDAŻ Działka Teren inwestycyjny o pow. 1,6031ha z możliwością podziału Grajwo gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny, teren objęty Planem zagospodarowania przestrzennego zezwalającym na zabudowę mieszkalną

Dom 5 pokojowy na sprzedaż
Giżycko, Giżycko

5 pokoi 110 m2
650 000
5 909 /m2
NA SPRZEDAŻ Dom wraz z budynkami gospodarczymi Giżycko ulica Struga Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wraz budynkami garażowymi i gospodarczymi położony na działce o pow. 740m2 w spokojnej części miasta (tzw. osiedle

Dom w giżycku ul. słowiańska
Giżycko, Giżycko

4 pokoje 100 m2
830 000
8 300 /m2
NA SPRZEDAŻ Dom w mieście Giżycko ulica Słowiańska Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny położony na działce o pow. 1027m2 w spokojnej części miasta w odległości zaledwie 300m od jeziora Niegocin w okolicy nowo zrewitalizowanego

Dom 10 pokojowy na sprzedaż
Stręgiel, Węgorzewo

10 pokoi 490 m2
360 000
734 /m2
NA SPRZEDAŻ Działka zabudowana budynkiem gospodarczym Stręgiel gmina Węgorzewo Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 4395m2 zabudowana budynkiem gospodarczym składającym się z 2 części w zabudowie szeregowej. O pow. zabudowy

Dom 5 pokojowy na sprzedaż
Kożuchy Wielkie, Giżycko

5 pokoi 200 m2
1 250 000
6 250 /m2
NA SPRZEDAŻ Siedlisko w okolicy jeziora Kruklin Kożuchy Wielkie gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest doskonale zagospodarowane siedlisko na które składa się duży dom z budynkami gospodarczymi oraz budynkami infrastruktury

Mieszkanie 2 pokojowe 68.37 m2 4 piętro na sprzedaż