MBDG Nieruchomości background image
MBDG Nieruchomości logo

MBDG Nieruchomości Kraków

O nas


MBDG Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Kraków przy Armii Krajowej 95/7.

Obszar działania

MBDG Nieruchomości działa na terenie województwa małopolskiego.

Oferta agencji

MBDG Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 dom na sprzedaż w cenie 145 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 9 900 zł.
  • 2 działki na sprzedaż w cenach od 15 000 zł do 250 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji MBDG Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

4

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

3

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę bocheński o powierzchni 8800 mkw. Działka rolno-budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 250 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MBDG Nieruchomości.
Sprzedam dom miechowski o powierzchni 139 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2434 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 145 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 3 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MBDG Nieruchomości.
Wynajmę dom okolice Krakowa o powierzchni 350 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1500 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 9 900 zł/miesiąc. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi, 3 łazienki, ogrzewanie: c.o. własne. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją MBDG Nieruchomości.
Sprzedam działkę okolice Krakowa o powierzchni 2400 mkw. Działka leśna, kształt: prostokąt. Cena działki - 15 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MBDG Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Monika Bartosik Głowińska

Monika Bartosik Głowińska

Kontakt z agencją


MBDG Nieruchomości

MBDG Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: