MDom Nieruchomosci background image
MDom Nieruchomosci logo

MDom Nieruchomosci Warszawa

O nas


MDom Nieruchomosci to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Al. Jerozolimskie 85 lok. 21.

Obszar działania

MDom Nieruchomosci działa na terenie województw: opolskiego, pomorskiego.

Oferta agencji

MDom Nieruchomosci posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 275 000 zł.
  • 1 działka na sprzedaż w cenie 2 500 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji MDom Nieruchomosci na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

2

Liczba ofert

2

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


i
Sprzedam działkę prudnicki o powierzchni 63615 mkw. Cena działki - 2 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MDom Nieruchomosci.
i

Kawalerka na sprzedaż
Ustka

1 pokój 33 m2
275 000
8 333 /m2
Sprzedam mieszkanie Ustka o powierzchni 33 mkw. Cena - 275 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MDom Nieruchomosci.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Magdalena Michalska

Magdalena Michalska

Kontakt z agencją


MDom Nieruchomosci

MDom Nieruchomosci

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: