Merkury Nieruchomości background image
Merkury Nieruchomości logo

Merkury Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski

O nas


"Merkury Nieruchomości" Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami  ma zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy w zakresie doradztwa  na rynku nieruchomości oraz pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, zamianie i wynajmie nieruchomości.

Nasze działanie cechuje profesjonalizm i troska o klienta. Działamy na rynku nieruchomości od 2011roku. Zdobyta wiedza teoretyczna- licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami  nr 15839  nadana przez Ministra Infrastruktury, zdobyte doświadczenie w kilkuletniej praktyce, pomogą Państwu  szybciej i prościej zrealizować swoje plany.

 Zapewniamy   jasne i proste warunki.

Zakres naszych usług obejmuje kompleksową obsługę transakcji  na rynku nieruchomości.
Na życzenie KLIENTA reprezentujemy go przed wszystkimi instytucjami celem pozyskania  dokumentów niezbędnych do przeniesienia  praw własności. Współpracujemy z notariuszami, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi.  Pomagamy w sprawdzeniu zdolności kredytowej i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu.
 
Oferty NASZYCH KLIENTÓW prezentowane są jednocześnie na kilkudziesięciu portalach ogłoszeniowych oraz na stronach ogłoszeniowych prasy lokalnej.  Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości w całej Polsce, tym samym  wielokrotnie zwiększając szansę na realizacje zlecenia.

Istnieje możliwość negocjacji prowizji w zależności od oczekiwań klienta i wartości nieruchomości.

Zawsze jesteśmy do dyspozycji. Chętnie pomożemy rozwiać ewentualne wątpliwości, zwrócimy Państwa uwagę na to, co ważne w Waszych sprawach. Poinformujemy o zagrożeniach i pułapkach na rynku chętnie w naszym biurze, rozmowa przy filiżance kawy jest najlepszym na to sposobem.

Doradzamy, proponujemy, negocjujemy, ale nie metodą miłych słówek – stawiamy na najprostszą, a zarazem najtrudniejszą ze sztuk: łączymy szczerość i lojalność ze znajomością procesów rynkowych.
   
Z poważaniem
"Merkury Neruchomości"
Alicja Radlak

Merkury Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Ostrowiec Świętokrzyski przy Aleja 3-go Maja 4 nr lok.5.

Obszar działania

Merkury Nieruchomości działa na terenie województwa świętokrzyskiego.

Oferta agencji

Merkury Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 3 mieszkania na sprzedaż w cenach od 245 000 zł do 320 000 zł.
  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 120 zł do 700 zł.
  • 20 domów na sprzedaż w cenach od 98 000 zł do 3 250 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 1 000 zł.
  • 17 działek na sprzedaż w cenach od 62 000 zł do 3 593 250 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Merkury Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

43

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

40

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Na nowym os. mieszkaniowym przy lesie
i
Sprzedam działkę ostrowiecki o powierzchni 1033 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 62 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
W cichych, malowniczych stronach.
i

Dom 6 pokojowy na sprzedaż
Ostrowiec Świętokrzyski

6 pokoi 150,08 m2
195 000
1 299 /m2
Sprzedam dom Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 150,08 mkw. Powierzchnia działki wynosi 5966 mkw. Cena - 195 000 zł. Dom bez poddasza ma 6 pokoi. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
Działka inwestycyjna.
i
Sprzedam działkę Ożarów o powierzchni 1682 mkw. Działka kształt: nieregularny. Cena działki - 248 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
Przy osiedlu rosochy.
i

Dom 3 pokojowy na sprzedaż
Ostrowiec Świętokrzyski

3 pokoje 90 m2
265 000
2 944 /m2
Sprzedam dom Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 90 mkw. Powierzchnia działki wynosi 544 mkw. Cena - 265 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje, ogrzewanie: c. o. gazowe i węglowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
M-3 na parterze os. słoneczne 44
i
Sprzedam mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 48 mkw. Cena - 245 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
Na janiku.
i
Sprzedam działkę ostrowiecki o powierzchni 1473 mkw. Działka budowlana, kształt: w kształcie litery l. Cena działki - 81 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
W pobliżu lasu.
i
Sprzedam działkę ostrowiecki o powierzchni 1112 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 115 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
Pokoje do dla pracowników +sala konferencyjna
i
Wynajmę mieszkanie Kunów o powierzchni 12 mkw. Cena - 120 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 9 pokoi, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Merkury Nieruchomości.
Dom z trzema garażami i utwardzonym placem.
i

Dom 6 pokojowy na sprzedaż
Ostrowiec Świętokrzyski

6 pokoi 180 m2
970 000
5 388 /m2
Sprzedam dom Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 180 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1285 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 970 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
Działka z dużym potencjałem.
i
Sprzedam działkę Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 4630 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: nieregularny. Cena działki - 300 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
Siedlisko z zarybionym stawem.
i

Dom 2 pokojowy na sprzedaż
powiat ostrowiecki

2 pokoje 30 m2
98 000
3 266 /m2
Sprzedam dom ostrowiecki o powierzchni 30 mkw. Powierzchnia działki wynosi 5400 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 98 000 zł. Dom bez poddasza ma 2 pokoje, ogrzewanie: inne. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Merkury Nieruchomości.
Wszędzie blisko.
i

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
Ostrowiec Świętokrzyski

2 pokoje 46,55 m2
700/mies.
15 /m2
Wynajmę mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski o powierzchni 46,55 mkw. Rok budowy: 1965. Cena - 700 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Merkury Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Alicja Radlak

Alicja Radlak

Kontakt z agencją


Merkury Nieruchomości

Merkury Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: