Michalik Nieruchomości background image
Michalik Nieruchomości logo

Michalik Nieruchomości Zakopane

O nas


Agencja nieruchomości Michalik – Zakopane

 

Poszukujesz idealnej nieruchomości na terenie Zakopanego, Kościeliska lub w okolicy? A może szukasz kupca lub najemcy i chcesz uzyskać najlepsze warunki oraz nie martwić się o formalności? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Agencja Michalik prowadzona jest przez pośrednika z ogromnym doświadczeniem – Marię Michalik. Obsługujemy teren Zakopanego i okolic, świadcząc profesjonalną pomoc w zakresie obrotu nieruchomościami. Niezależnie od Twoich potrzeb dopasujemy się do nich, zapewniając Ci najlepszą możliwą obsługę. 

 

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami – rzetelność i doświadczenie

 

Nasze profesjonalne podejście do każdego klienta sprawia, że jesteśmy lokalnym liderem na rynku nieruchomości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym możliwym aspekcie i oferujemy wszechstronne usługi. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię sprzedaż domu, czy też poszukujesz idealnej parceli, by go wybudować, pomożemy Ci w tym! Mamy bogate doświadczenie zarówno w łączeniu kupców i najemców z właścicielami nieruchomości, jak i poszukiwaniu ofert spełniających określone przez klienta kryteria. Nasza pełna oferta obejmuje:

    • sprzedaż nieruchomości: domów, mieszkań, działek, pensjonatów,

    • kupno nieruchomości,

    • najem i wynajem nieruchomości (w tym lokali użytkowych),

    • poszukiwanie ofert dla klienta,

    • zabezpieczenie i obsługę transakcji,

    • pomoc w wycenie nieruchomości

Zapewniamy pełną obsługę transakcji, dzięki czemu jako nasz klient nie musisz się martwić o formalności. Sprawdzamy też dokumentację każdej nieruchomości, by upewnić się co do jej stanu prawnego. Ponadto proponujemy wsparcie we współpracy z rzeczoznawcą lub notariuszem, a także architektem. Z nami poruszanie się na rynku nieruchomości jest łatwe i przyjemne!

Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesują Cię nasze usługi lub chcesz uzyskać więcej informacji. Chętnie odpowiemy na każde pytanie!

 

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI MICHALIK W ZAKOPANEM JEST TO FIRMA ZAŁOŻONA PRZEZ MARIĘ MICHALIK POŚREDNIKA Z WIELOLETNIM STAŻEM W ZAKRESIE OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI .

ZAPEWNIAMY PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ  ORAZ DBAŁOŚĆ O DOBRO NASZYCH KLIENTÓW !!!

Michalik Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Zakopane przy Nowotarska 10C/39.

Obszar działania

Michalik Nieruchomości działa na terenie województwa małopolskiego.

Oferta agencji

Michalik Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 2 mieszkania na sprzedaż w cenach od 630 000 zł do 1 550 000 zł.
  • 6 domów na sprzedaż w cenach od 510 000 zł do 9 950 000 zł.
  • 14 działek na sprzedaż w cenach od 135 000 zł do 9 950 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Michalik Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

22

Liczba ofert

22

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Działka rolna na szczycie gubałówki
i
Sprzedam działkę Zakopane o powierzchni 4437 mkw. Cena działki - 1 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michalik Nieruchomości.
Luksusowy pensjonat zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy zakopanego.
i

Dom 10 pokojowy na sprzedaż
Zakopane

10 pokoi 600 m2
9 950 000
16 583 /m2
Sprzedam dom Zakopane o powierzchni 600 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1000 mkw. Rok budowy: 1968. Cena - 9 950 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 10 pokoi, ogrzewanie: co. z własnej kotłowni. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michalik Nieruchomości.
Widokowa działka budowlana w kościelisku
i
Sprzedam działkę tatrzański, Kościelisko o powierzchni 2450 mkw. Cena działki - 2 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michalik Nieruchomości.
Przytulne mieszkanie przy krupówkach w zakopanem
i

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
Zakopane

2 pokoje 45 m2
630 000
14 000 /m2
Sprzedam mieszkanie Zakopane o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 630 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michalik Nieruchomości.
Widokowa działka rolna na walowej górze w zakopanem
i
Sprzedam działkę Zakopane o powierzchni 1541 mkw. Cena działki - 450 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michalik Nieruchomości.
Działka budowlana - stare bystre, gmina czarny dunajec.
i
Sprzedam działkę nowotarski o powierzchni 1040 mkw. Cena działki - 228 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michalik Nieruchomości.
Działka rolna - zakopane
i
Sprzedam działkę Zakopane o powierzchni 1310 mkw. Cena działki - 135 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michalik Nieruchomości.
Widokowa działka budowlana w kościelisku
i
Sprzedam działkę tatrzański, Kościelisko o powierzchni 600 mkw. Cena działki - 510 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michalik Nieruchomości.
Działka na gubałówce
i
Sprzedam działkę Zakopane o powierzchni 870 mkw. Cena działki - 650 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michalik Nieruchomości.
Działka budowlana w zakopanem
i
Sprzedam działkę Zakopane o powierzchni 1200 mkw. Cena działki - 6 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michalik Nieruchomości.
Willa w górach
i

Dom 7 pokojowy na sprzedaż
powiat tatrzański

7 pokoi 200 m2
2 890 000
14 450 /m2
Sprzedam dom tatrzański o powierzchni 200 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1200 mkw. Cena - 2 890 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: co. z własnej kotłowni. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michalik Nieruchomości.
Widokowa działka w kościelisku
i
Sprzedam działkę tatrzański, Kościelisko o powierzchni 3000 mkw. Cena działki - 1 200 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Michalik Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Michalik Nieruchomości

Michalik Nieruchomości

Kontakt z agencją


Michalik Nieruchomości

Michalik Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: