Modern House background image
Modern House logo

Modern House Wrocław

O nas


Agencja Modern House zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie całej Polski. Firma jest obecna na rynku od dwóch lat, dzięki czemu posiada świeże podejście do klientów oraz wyróżnia się kompleksowością oferty i świadczonych usług. Równocześnie agencja bazuje na doświadczeniu i profesjonalizmie agentów nieruchomości, z którymi współpracuje. Wszystko to przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta końcowego.

Oferta Modern House skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. W bazie lokali znajdują się nieruchomości przeznaczone do celów mieszkalnych, usługowych i biurowych. Agencja pośredniczy transakcjach kupna, sprzedaży i najmu. Firma oferuje także klientom usługę zarządzania najmem oraz możliwość zakupu mieszkania inwestycyjnego wraz z doprowadzeniem do go stanu użyteczności.

Agencja nieruchomości Modern House działa na terenie województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego, opolskiego, wielkopolskiego, lubelskiego i dolnośląskiego. Większość ofert zlokalizowana jest w okolicach Białegostoku, gdzie znajduje się siedziba firmy.

Modern House to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Wrocław przy Tadeusza Kościuszki 108a lokal 22.

Obszar działania

Modern House działa na terenie województwa dolnośląskiego.

Oferta agencji

Modern House posiada w swojej ofercie:

  • 2 mieszkania na sprzedaż w cenach od 399 000 zł do 425 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Modern House na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

2

Liczba ofert

2

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Wrocław, Śródmieście, Ołbin o powierzchni 39,80 mkw. Rok budowy: 1979. Cena - 399 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Modern House.
Sprzedam mieszkanie Oława o powierzchni 65 mkw. Rok budowy: 1989. Cena - 425 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Modern House.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Radosław Janusz

Radosław Janusz

Tomasz Hutnik

Tomasz Hutnik

Kontakt z agencją


Modern House

Modern House

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: