Nieruchomości KOMES background image
Nieruchomości KOMES logo

Nieruchomości KOMES

O nas


Nieruchomości KOMES to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Nieruchomości KOMES działa na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Oferta agencji

Nieruchomości KOMES posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 279 000 zł.
  • 1 mieszkanie na wynajem w cenie 1 700 zł.
  • 7 działek na sprzedaż w cenach od 62 400 zł do 400 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Nieruchomości KOMES na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

9

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

8

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Urokliwa działka blisko jeziora limajno
i
Sprzedam działkę olsztyński o powierzchni 3327 mkw. Działka kształt: nieregularny. Cena działki - 81 844 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości KOMES.
2-pokojowe, rozkładowe olsztyn puszkina 14
i

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
Olsztyn

2 pokoje 44 m2
279 000
6 340 /m2
Sprzedam mieszkanie Olsztyn o powierzchni 44 mkw. Cena - 279 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości KOMES.
Działka urokliwa blisko jeziora limajno
i
Sprzedam działkę olsztyński o powierzchni 3516 mkw. Działka rolna, kształt: prostokąt. Cena działki - 86 493 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości KOMES.
Mieszkanie w ścisłym centrum, obok ratusza
i
Wynajmę mieszkanie Olsztyn o powierzchni 47 mkw. Cena - 1 700 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Nieruchomości KOMES.
Urokliwa działka blisko jeziora limajno
i
Sprzedam działkę olsztyński o powierzchni 3305 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 81 303 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości KOMES.
Dziełka budowlana blisko olsztyna - klewki
i
Sprzedam działkę olsztyński o powierzchni 967 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 139 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości KOMES.
Purda działka budowlana pod budowę domu
i
Sprzedam działkę Olsztyn o powierzchni 1200 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 62 400 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości KOMES.
Działka budowlana blisko olsztyna
i
Sprzedam działkę olsztyński, Wójtowo o powierzchni 1752 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 158 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości KOMES.
Dziełka rolna k. olsztyna  z dotacją ok. 10000 zł
i
Sprzedam działkę olsztyński o powierzchni 86100 mkw. Działka rolna, kształt: nieregularny. Cena działki - 400 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Nieruchomości KOMES.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Andrzej Woźniak

Andrzej Woźniak

Kontakt z agencją


Nieruchomości KOMES

Nieruchomości KOMES

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: