NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami background image
NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami logo

NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami Augustów

O nas


NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami to biuro pośrednictwa na rynku nieruchomości, działające w województwie podlaskim. Firma posiada swoją siedzibę w miejscowości Augustów i to właśnie tu od lat zdobywa bogate doświadczenie na lokalnym rynku nieruchomości. NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami zajmuje się przede wszystkim ofertami z rynku wtórnego oferując swoim klientom takie obiekty, jak: domy, działki, lokale użytkowe, a także mieszkania na sprzedaż i wynajem. Wśród klientów biura NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami dużą popularnością cieszą się między innymi nieruchomości nad wodą. Oferty augustowskiego biura dotyczą nie tylko samego Augustowa, ale również pobliskich miejscowości, jak: Lipsk, czy Ewy.

NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Augustów przy Wierzbna 5.

Obszar działania

NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami działa na terenie województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego.

Oferta agencji

NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami posiada w swojej ofercie:

  • 15 mieszkań na sprzedaż w cenach od 199 000 zł do 682 800 zł.
  • 5 mieszkań na wynajem w cenach od 1 000 zł do 3 000 zł.
  • 25 domów na sprzedaż w cenach od 99 900 zł do 3 750 000 zł.
  • 82 działki na sprzedaż w cenach od 20 384 zł do 32 000 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

127

Liczba ofert

5

Ofert na wynajem

122

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom augustowski o powierzchni 195,27 mkw. Powierzchnia działki wynosi 77613 mkw. Cena - 3 750 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, 1 łazienkę, ogrzewanie: c.o. olejowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
Sprzedam mieszkanie Augustów o powierzchni 66,41 mkw. Rok budowy: 1959. Cena - 498 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
Sprzedam działkę Rajgród o powierzchni 3843 mkw. Działka leśna, kształt: prostokąt. Cena działki - 60 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
Sprzedam działkę suwalski o powierzchni 25985 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 990 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
Sprzedam działkę suwalski o powierzchni 85780 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 6 000 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
Sprzedam działkę augustowski o powierzchni 13912 mkw. Działka rolna, kształt: trapez. Cena działki - 75 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
Sprzedam działkę sejneński o powierzchni 6203 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 99 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
Sprzedam działkę augustowski o powierzchni 1024 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 99 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 1364 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 299 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
Sprzedam działkę Wasilków o powierzchni 7077 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 499 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
Sprzedam działkę Augustów o powierzchni 12691 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: nieregularny. Cena działki - 1 999 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.
Sprzedam działkę sejneński o powierzchni 1539 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 30 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


WŁODEK KUDRASZEW

WŁODEK KUDRASZEW

KATARZYNA DYTKOWSKA

KATARZYNA DYTKOWSKA

AGATA ZDANCEWICZ

AGATA ZDANCEWICZ

Kontakt z agencją


NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami

NORD Agencja Obrotu Nieruchomościami

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: