OPEN HOUSE INVEST background image
OPEN HOUSE INVEST logo

OPEN HOUSE INVEST

O nas

OPEN HOUSE INVEST to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

OPEN HOUSE INVEST działa na terenie województw: dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego.

Oferta agencji

OPEN HOUSE INVEST posiada w swojej ofercie:

  • 25 mieszkań na sprzedaż w cenach od 159 000 zł do 750 000 zł.
  • 5 mieszkań na wynajem w cenach od 1 500 zł do 1 800 zł.
  • 7 domów na sprzedaż w cenach od 289 000 zł do 979 000 zł.
  • 10 działek na sprzedaż w cenach od 64 000 zł do 1 550 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji OPEN HOUSE INVEST na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

47

Liczba ofert

5

Ofert na wynajem

42

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Na sprzedaż mieszkanie w polkowicach, 11 lutego
11 Lutego, Sienkiewicza, Polkowice

2 pokoje 40,27 m2
350 000
8 691 /m2
Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkania o powierzchni 40 m2, położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul.11 Lutego w Polkowicach. Idealna propozycja dla pary, singla lub jako gotowa inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty

Okazja! 49m 3. piętro
Aleja Wolności, Śródmieście, Głogów

3 pokoje 48,70 m2
220 000
4 517 /m2
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji przy ul. Alei Wolności. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość własnej aranżacji i dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb. Szczegóły

Działka w nielubi
Nielubia
1763 m2

215 000
121 /m2
Zapraszamy Państwa do zakupu 18 arów pięknej ziemi w miejscowości Nielubia pod Głogowem. To idealne miejsce dla osób, które pragną uciec od zgiełku miasta i cieszyć się ciszą i spokojem. Działka niezabudowana, nieogrodzona, w kształcie prostokąta. W

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | stare miasto |
Piotra Skargi, Stare Miasto, Głogów

3 pokoje 38,10 m2
219 000
5 748 /m2
Układ mieszkania: 3 niezależne pokoje osobna, jasna kuchnia łazienka przedpokój balkon dodatkowo: piwnica Mieszkanie jest w dobrym standardzie, gotowe do wprowadzenia (wyposażenie do uzgodnienia z

Dom 150m2 , 7ar działka, sława/lubogoszcz
Lubogoszcz, Sława

4 pokoje 150 m2
799 000
5 326 /m2
Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, wolnostojącego, parterowego domu, położonego w Lubogoszczy koło Sławy, w niedalekiej odległości od jeziora Sławskiego. Oferowaną nieruchomość o powierzchni 150m2 charakteryzuje przestrzeń i dogodny

Działka 20ar ruszowice
Ruszowice, Głogów
2000 m2

189 000
94 /m2
Na sprzedaż działka budowlana - 20 arów | Ruszowice k. Głogowa | 189 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 20 arów (2000 m2), położona w Ruszowicach. Działka ma regularny, prostokątny kształt, co znacząco ułatwia jej zagospodarowanie

Działki mieszkaniowo-usługowe 8–16 arów, dryżyna
Dryżyna
825 m2

64 000
77 /m2
Na sprzedaż: 10 działek budowlanych w miejscowości Dryżyna, woj. lubuskie Oferuję kompleks 10 niezabudowanych działek budowlanych o powierzchniach od 8 do 16 arów, położonych w spokojnej i malowniczej miejscowości Dryżyna. Wszystkie działki posiadają

Działka budowlana 940 m² – nielubia | spokojna ok
Nielubia
940 m2

118 000
125 /m2
Parametry nieruchomości: Numer działki: 312/1 Powierzchnia: 940 m2 Wymiary: ok. 20,5 m x 41 m szeroki front 20,5 m daje ogromne możliwości aranżacyjne oraz swobodę wyboru niemal każdego projektu domu Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa

Duży salon, wysoki sufit, balkon – 2 pokoje w śró
Sikorskiego, Śródmieście, Głogów

2 pokoje 53 m2
319 000
6 018 /m2
Przestronne 2pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - 53 m2, 2. piętro, po remoncie! Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy po termomodernizacji, w samym śródmieściu przy ul.

Unikalny dom wolnostojący w buczu
Bucze

7 pokoi 240 m2
880 000
3 666 /m2
Wirtualny spacer 3D --> Unikalny dom wolnostojący w miejscowości Bucze Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni 240 m2, położonego w miejscowości Bucze (10km od Głogowa), gmina Grębocice(obecnie 4 najbogatsza