Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek background image
Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek logo

Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek

O nas


Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek działa na terenie województwa śląskiego.

Oferta agencji

Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 350 000 zł.
  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 190 000 zł do 1 999 000 zł.
  • 3 działki na sprzedaż w cenach od 129 000 zł do 238 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

6

Liczba ofert

6

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom wodzisławski o powierzchni 785,36 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2857 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 1 999 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: węglowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek.
Sprzedam mieszkanie Rybnik o powierzchni 84 mkw. Cena - 350 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek.
Sprzedam dom raciborski o powierzchni 180 mkw. Powierzchnia działki wynosi 882 mkw. Cena - 190 000 zł. Dom bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: co. z własnej kotłowni. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek.
Sprzedam działkę Rydułtowy o powierzchni 3016 mkw. Cena działki - 238 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek.
Sprzedam działkę Radlin o powierzchni 1655 mkw. Cena działki - 129 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek.
Sprzedam działkę rybnicki o powierzchni 1150 mkw. Cena działki - 140 960 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Małgorzata Klaus-Slężak

Małgorzata Klaus-Slężak

Henryk Wrzosek

Henryk Wrzosek

Kontakt z agencją


Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: