P.M.Nieruchomości background image
P.M.Nieruchomości logo

P.M.Nieruchomości Rybnik

O nas


P.M.NIERUCHOMOŚCI  firma zajmująca się pośrednictwem  w obrocie nieruchomościami  od 1999 roku.

Za pośrednictwem naszego biura dokonacie Państwo transakcji sprzedaży, zakupu lub wynajmu swojej nieruchomości bezpiecznie, szybko i fachowo. Dla Państwa dokonujemy wyboru odpowiedniej strategii sprzedaży, popartej konkretną promocją i reklamą Waszej nieruchomości.

Decydując się na nasze usługi unikacie Państwo wykonania szeregu czynności niezbędnych przy sprzedaży, ponieważ to my zajmujemy się regulacją stanów prawnych, całym procesem sprzedaży wraz z zabezpieczeniem transakcji oraz pomagamy przy rozliczeniach i przekazaniu nieruchomości nowemu nabywcy.

P.M.Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Rybnik przy Kościelna 2.

Obszar działania

P.M.Nieruchomości działa na terenie województwa śląskiego.

Oferta agencji

P.M.Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 18 mieszkań na sprzedaż w cenach od 188 000 zł do 1 250 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 1 300 zł do 2 000 zł.
  • 6 domów na sprzedaż w cenach od 479 000 zł do 930 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 4 000 zł.
  • 11 działek na sprzedaż w cenach od 60 000 zł do 728 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji P.M.Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

39

Liczba ofert

4

Ofert na wynajem

35

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę Rybnik o powierzchni 1920 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: prostokat. Cena działki - 95 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją P.M.Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Rydułtowy o powierzchni 120 mkw. Cena - 230 000 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją P.M.Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Rybnik o powierzchni 48,37 mkw. Cena - 270 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją P.M.Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Rydułtowy o powierzchni 50 mkw. Cena - 250 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją P.M.Nieruchomości.
Sprzedam działkę rybnicki o powierzchni 542 mkw. Działka kształt: nieregularny. Cena działki - 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją P.M.Nieruchomości.
Sprzedam dom Rybnik o powierzchni 110 mkw. Powierzchnia działki wynosi 574 mkw. Cena - 599 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: co węglowe. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją P.M.Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Rybnik o powierzchni 67 mkw. Cena - 1 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją P.M.Nieruchomości.
Sprzedam działkę Rybnik o powierzchni 2284 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 120 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją P.M.Nieruchomości.
Sprzedam dom Rybnik o powierzchni 200 mkw. Powierzchnia działki wynosi 980 mkw. Cena - 479 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: własne gazowe - kocioł 2-funkcyjny. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją P.M.Nieruchomości.
Sprzedam działkę Rybnik o powierzchni 4857 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 728 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją P.M.Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Radlin o powierzchni 46,85 mkw. Cena - 188 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją P.M.Nieruchomości.
Sprzedam działkę rybnicki o powierzchni 742 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 105 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją P.M.Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Mirella  Chmielewska

Mirella Chmielewska

Kontakt z agencją


P.M.Nieruchomości

P.M.Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: