O nas


Partnerzy Nieruchomości to największa agencja pośrednictwa na Pomorzu i jedna z największych w całej Polsce. Firma funkcjonuje ponad 20 lat na polskim rynku i może pochwalić się bogatym doświadczeniem. Aktualnie Partnerzy Nieruchomości oferują wsparcie ponad 50 agentów w procesach zakupu i sprzedaży nieruchomości. Przedsiębiorstwo świadczy szeroki zakres usług takich, jak: obsługa inwestycji dewelopera, wyszukiwanie nieruchomości, bezpłatne porady prawne, pozyskiwanie oraz sprzedaż nieruchomości premium, pomoc w uzyskiwaniu kredytów, zakup nieruchomości bez prowizji, a także zamianę nieruchomości. Firma działa na rynku pierwotnym i rynku wtórnym. Partnerzy Nieruchomości mogą pochwalić się także wysoką jakością obsługi klientów. Zawdzięczają to wypracowaniu efektywnego modelu współpracy, w którym stawiają klienta na 1. miejscu. Duże znaczenie mają również dodatkowe usługi, oferowane przez agencję jak gwarancja sprzedaży czy nowoczesne technologie. Mowa tu o aplikacji “Przestrzeń Sprzedającego”, która została specjalnie przygotowana dla klientów, w celu umożliwienia im nadzorowania całego procesu sprzedaży. Takie podejście oraz nowoczesne rozwiązania powodują, że klient może w pełni zaufać agentom biura nieruchomości. Innowacyjne podejście i duże zaangażowanie w relacji z klientami sprawiają, że Partnerzy Nieruchomości są nagradzani w wielu konkursach. Jednym z największych wyróżnień przedsiębiorstwa jest zdobycie prestiżowego tytułu “Gazeli Biznesu 2018”. Bieżące opinie klientów można sprawdzić także na oficjalnej stronie firmy. Partnerzy Nieruchomości są również aktywni w social mediach, gdzie oprócz aktualnych ofert oraz informacji z życia firmy, możemy znaleźć wiadomości branżowe.

Partnerzy Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. W szeregach Partnerzy Nieruchomości pracuje 53 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

Partnerzy Nieruchomości działa na terenie województw: zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego.

Oferta agencji

Partnerzy Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 246 mieszkań na sprzedaż w cenach od 220 000 zł do 2 499 000 zł.
  • 39 mieszkań na wynajem w cenach od 700 zł do 4 500 zł.
  • 107 domów na sprzedaż w cenach od 289 000 zł do 13 000 000 zł.
  • 41 działek na sprzedaż w cenach od 60 220 zł do 7 000 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Partnerzy Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
428

Liczba ofert

39

Ofert na wynajem

389

Ofert na sprzedaż

53

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


Partnerzy Nieruchomości

Partnerzy Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy